"Real" pergalė ir raudonų kortelių lietus Ispanijoje © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos čempionate sužaistos dar šešerios XXXIII turo rungtynės.

Šį vakarą svarbią pergalę iškovojo ir atsilikimą nuo lyderės "Barcelona" ekipos iki 4 taškų sumažino Madrido "Real", o Bilbao mieste vykusioje vietos "Athletic" ir Santandero "Racing" klubų dvikovoje teisėjas parodė net penkias raudonas korteles.

"Real" išvykoje 4-2 nugalėjo "Sevilla" komandą, kuri pirmavo po to, kai sužaidus 15 minučių įvartį galva įmušė Renato.

Visgi prieš pat didžiąją pertrauką po Christopho Metzelderio reido dešiniuoju kraštu pusiausvyrą atstatė Raulis, o antrajame kėlinyje dar du tikslūs ispano smūgiai praktiškai užtikrino svečių pergalę.

Pirmąjį įvartį puolėjas griūdamas įmušė po Miguelo Torreso perdavimo iš krašto, o antrąjį, kuris lėmė ir šeštąjį 'hattrick'ą' karjeroje, pelnė po grubios vartininko Andreso Palopo klaidos.

Tiesa, likus žaisti 10 minučių pasinaudojęs gynėjo Sergio Ramoso klaida skirtumą iki minimumo sumažino Diego Capelis, bet jau per teisėjo pridėtą laiką išvengęs nuošalės spąstų pergalę įtvirtino Marcelo.

Joaquino Caparroso vadovaujama "Athletic" ekipa namie pelnytai 2-1 įveikė Santandero "Racing", tačiau labiau nei bet kas kitas šiame mače įsiminė net penkios teisėjo parodytos raudonos kortelės.

Šeimininkai įsiveržė į priekį 21 minutę, kai po Koikili Del Campo perdavimo kamuolį į tinklą galva pasiuntė Fernando Llorente.

"Racing" nieko pavojingesnio varžovų aikštės pusėje sukurti nesugebėjo, tad Davidas Lopezas prieš pat pertrauką realizavo 11 metrų baudinį, pelnytai padvigubindamas skirtumą.

Tiesa, intriga atgimė, kai Francisco Javieras Yeste baudos aikštelėje pargriovė "Racing" puolėją Jonathaną. Teisėjas ne tik skyrė 11 metrų baudinį, kurį įvarčiu pavertė Pablo Pinillosas, bet ir pašalino kaltininką iš aikštės.

Netrukus komandų santykis aikštėje išsilygino - antrą geltoną kortelę prieš save išvydo ir aikštę priverstinai paliko Ivanas Mercano.

"Racing" nepasidavė ir desperatiškai siekė išlyginti rezultatą, bet netrukus aikštę turėjo palikti Pinillosas, o dar kiek vėliau teisėjas prarado rungtynių kontrolę, išvydamas ir Pablo Orbaizą bei Jonathaną.

Galiausiai devyniems "Athletic" futbolininkams pavyko išsaugoti pergalingą rezultatą prieš aštuonis varžovus.

"Valladolid" 0 - 0 "Osasuna"

"Recreativo" 2 - 4 "Mallorca"
10' [0 - 1] Jose Jurado Marin
15' [0 - 2] Juan Fernando Arango
48' [1 - 2] Gonzalez Sisi
76' [1 - 3] Gonzalo Castro
81' [2 - 3] Javier Gallego Camunas
90' [2 - 4] Ahassane Keita

"Getafe" 1 - 2 "Villarreal"
16' [0 - 1] Joan Capdevila
43' [0 - 2] Joseba Llorente
82' [1 - 2] Manu del Moral (iš 11 metrų baudinio)

61' iš aikštės pašalintas Lopez Ruano Angel ("Villarreal")
63' iš aikštės pašalintas Gomez Rafa ("Getafe")

Bilbao "Athletic" 2 - 1 Santandero "Racing"
21' [1 - 0] Fernando Llorente
41' [2 - 0] Davi Lopez (iš 11 metrų baudinio)
56' [2 - 1] Pablo Pinillos (iš 11 metrų baudinio)

54' iš aikštės pašalintas Francisco Yeste ("Athletic")
62' iš aikštės pašalintas Ivan Marcano ("Racing")
82' iš aikštės pašalintas Pablo Pinillos ("Racing")
90' iš aikštės pašalintas Pablo Orbaiz ("Athletic")
90' iš aikštės pašalintas Jonathan Perreira ("Racing")

Barselonos "Espanyol" 2 - 0 Sevilijos "Real Betis"
4' [1 - 0] Luis Garcia
83' [2 - 0] Roman Martinez

"Sevilla" 2 - 4 Madrido "Real"
17' [1 - 0] Renato
45' [1 - 1] Raul
63' [1 - 2] Raul
66' [1 - 3] Raul
80' [2 - 3] Diego Capel
90' [2 - 4] Marcelo

Madrido "Atletico" 3 - 1 Chichono "Sporting"
27' [1 - 0] Diego Forlan
41' [2 - 0] Simao
46' [3 - 0] Sergio Aguero
47' [3 - 1] Mate Bilic

87' iš aikštės pašalintas Simao ("Atletico")