"Real" sensacingai išvengė pralaimėjimo Varšuvoje, "Bayer" palaužė "Tottenham", o "Juvė" neįveikė "Lyon" (VIDEO)

21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku UEFA Čempionų lygoje buvo žaidžiamos aštuonerios E-H grupių 4-ojo turo rungtynės.

Tuščiame Varšuvos stadione vietos "Legia" susigrūmė su turnyro nugalėtojais Madrido "Real" futbolininkais. Lenkai vos nesukūrė sensacijos - atsilikinėdami rezultatu 0-2 sugebėjo pelnyti tris įvarčius ir iškovoti lygiąsias prieš Zinedine'o Zidane'o auklėtiniais.

Z. Zidane'as šiose rungtynėse buvo nusiteikęs tik atakuoti, tačiau pamiršo, kad kontratakos yra bene pavojingiausia futbolo dalis. Į aikštę nuo pat rungtynių pradžios buvo įleisti Cristiano Ronaldo, Garethas Bale'as, Karimas Benzema bei Alvaro Morata.

Rungtynės svečiams iš sostinės prasidėjo puikiai - jau 1-ąją minutę nuostabų įvartį pelnė Garethas Bale'as. 35-ąją minutę Karimas Benzema padidino savo komandos pranašumą iki dviejų įvarčių.

Atrodė, kad "Real" turi puikią progą pradėti varžovų triuškinimą, tačiau netikėtas įvartis 40-ąją minutę į Keyloro Navaso vartus sujaukė svečių planus.

TURNYRINĖ LENTELĖ

Antrajame kėlinyje "Real" atakavo varžovų vartus, tačiau 58-ąją minutę praleido dar vieną įvartį. Rezultatas tapo lygus, todėl atakų link "Legia" vartų padaugėjo. "Legia" puikiai pasinaudojo varžovų apgultimi ir kontratakos metu 83-ąją minutę sensacingai įsiveržė į priekį.

Lenkai buvo arti istorinės pergalės, tačiau 85-ąją minutę rezultatą išlygino Mateo Kovačičius. Paskutinę rungtynių sekundę Lucasas Vazquezas galėjo išplėšti pergalę, tačiau kamuolys pataikė į virpstą.

Kitose F grupėse rungtynėse Dortmundo "Borussia" be Pierro-Emericko Aubamyango pagalbos minimaliu skirtumu palaužė Lisabonos "Sporting" ir su 10 taškų tapo vienvaldžiais grupės lyderiais. "Real" nuo "geltonai juodų" atsilieka 2 taškais.

E grupėje "Monaco" rezultatu 3-0 nugalėjo Maskvos CSKA. Nugalėtojų gretose išsiskyrė dubliu pasižymėjęs Radamelis Falcao. Londono "Tottenham" namuose turėjo susitaikyti su skaudžiu pralaimėjimu Lėverkuzeno "Bayer" ekipai.

G grupėje "Leicester" išvykoje nesugebėjo nuginkluoti "Kobenhavn" vartų, o "Porto" minimaliu skirtumu pranoko "Club Brugge".

Paskutinėje H grupėje netrūko įvarčių. "Sevilla" rezultatu 4-0 sutriuškino Zagrebo "Dinamo", o Turino "Juventus" rungtynių pabaigoje išleido pergalę prieš "Lyon". UEFA Europos lygos nugalėtojai pasinaudojo "Juvės" lygiosiomis ir kovoje dėl pirmos vietos įgijo dviejų taškų pranašumą.

E grupė

"Monaco" 3 - 0 CSKA
13' [1 - 0] V. Germain
29' [2 - 0] R. Falcao
41' [3 - 0] R. Falcao

"Tottenham" 0 - 1 "Bayer"
65' [0 - 1] K. Kampl

F grupė

"Borussia" 1 - 0 "Sporting"
12' [1 - 0] A. Ramos

"Legia" 3 - 3 "Real Madrid"
1' [0 - 1] G. Bale
35' [0 - 2] K. Benzema
40' [1 - 2] V. Odjidja-Ofoe
58' [2 - 2] M. Radovič
83' [3 - 2] T. Moulin
85' [3 - 3] M. Kovačič

G grupė

"Kobenhavn" 0 - 0 "Leicester"

"Porto" 1 - 0 "Club Brugge"
37' [1 - 0] A. Silva

H grupė

"Juventus" 1 - 1 "Lyon"
13' [1 - 0] G. Higuain (11 m. baudinys)
85' [1 - 1] C. Tolisso

"Sevilla" 4 - 0 "Dinamo Zagreb"
31' [1 - 0] L. Vietto
66' [2 - 0] S. Escudero
80' [3 - 0] S. N'Zonzi
87' [4 - 0] W. Ben Yedder
45' P. Stojanovič ("Dinamo") pašalintas iš aikštės