„Real“ skautus pribloškęs E. Camavinga sėdo prie derybų stalo © JumpStory nuotr.

Madrido „Real“ klubas šią vasarą nėra nusiteikęs išlaidauti naujiems pirkiniams, tačiau absoliučiu prioritetu ir toliau išlieka 17-metis Prancūzijos futbolo talentas.

Kaip teigia „RMC Sport“, Madrido „Real“ per paskutines kelias dienas paspartino derybas su jaunuoju „Rennes“ saugu Eduardo Camavinga.

„Rennes“ komanda, kitą sezoną dalyvausianti UEFA Čempionų lygoje, bet kokia kaina siekia išlaikyti savo pagrindinę žvaigždę. „Real“ supranta, kad laukti daugiau negalima, nes kitą vasarą prancūzas gali būti vertas dvigubai daugiau.

RMC, bendraudama su neįvardytu šaltiniu iš „Real“ klubo aplinkos, citavo: „Eduardo yra ateities futbolo žvaigždė. Mes („Real“ – red.) norime, jog jis būtų mūsų žaidėjas artimiausius 10 metų. Jis yra mūsų prioritetas.

Dabar yra geriausias laikas jį įsigyti, nes kitą sezoną, po to, kai jis bus žaidęs ir Čempionų lygoje, jo vertė gali šoktelėti dvigubai.“

Minėto šaltinio teigimu, E. Camavinga „Real“ skautų akiratyje yra ne pirmus metus, tačiau paskutinius du mėnesius Madrido klubo žmonės jį stebėjo kone kiekviename žingsnyje. Be to, susižavėjimą jaunuoju prancūzu yra išreiškęs ir Zinedine‘as Zidane‘as.

Pagrindinė „Real“ problema yra tai, jog E. Camavinga savo kontrakte neturi išpirkos. Saugas šiuo metu yra vertinamas maždaug 60-70 mln. eurų suma, tačiau „Rennes“ savininkas Francois-Henri Pinaultas kol kas laikosi griežtos nuomonės ir nesiruošia leistis į derybas.

6-ojo ir 8-ojo numerio pozicijose rungtyniaujantis prancūzas praėjusį sezoną „Ligue 1“ pirmenybėse sužaidė 25 rungtynes, pelnė 1 įvartį ir atliko 2 rez. perdavimus.