"Real" suklupo jau pirmajame ture © Eurofootball.lt
Sekmadienį žaidžiamos septynerios 2006/2007 metų Ispanijos futbolo pirmenybių "La Liga" 1-ojo turo rungtynės. Jau pirmajame ture du taškus prarado karališkasis Madrido "Real" klubas, namuose nesugebėjęs įveikti "Villarreal" ekipos.

Tarpsezoniu gerokai pasikeitęs "Real" vadovaujamas italo Fabio Capello mačą pradėjo pagrindinėje sudėtyje turėdamas ekipos naujokus Fabio Cannavaro, Mahamadou Diarra bei Ruudą Van Nistelrooy`u, tačiau visas rungtynes rungtyniavo gan blankiai ir nesugebėjo sukurti nieko rimto prieš puikiai organizuotą "Villarreal" ginybą. Mačas baigėsi lygiosiomis 0-0.

Puikiai pirmenybes pradėjo naujokas Taragonos "Gimnastic", namuose 1-0 įveikęs Barcelonos "Espanyol" futbolininkus. Vienintelį mačo įvartį, lėmusį naujokų pergalę 51-ąją minutę pelnė Alejandro Campano.

Permaininga dvikova vyko La Korunijoje, kur vietos "Deportivo" sugebėjo atsitiesti po jau 8-ąją minutę praleisto įvarčio ir rezultatu 3-2 įveikė "Zaragoza" klubą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Juanas Rodriguezas, Sergio bei Arizmendi. Tuo tarpu svečių gretose pasižymėjo Diego Milito ir Ewerthonas.

Pergalingai čempionatą pradėjo ir "Getafe", kiek netikėtai lengvai rezultatu 2-0 įveikusi 4-ąją vietą praėjusį sezoną iškovojusią Pamplonos "Osasuna" ekipą. 52-ąją minutę "Getafe" į priekį išvedė Fabio Celestini, o iki rungtynių pabaigos likus 15 minučių rezultatą padvigubino Nacho.

Tris taškus pirmajame ture iškovojo ir Madrido "Atletico" futbolininkai, išvykoje vienintelio įvarčio dėka įveikę Santandero "Racing" klubą. Pergalingą įvartį 12-ąją minutę pelnė Ispanijos rinktinės puolėjas Fernando Torresas. Verta paminėti, kad visą antrąjį kėlinį Madrido klubas buvo priverstas žaisti dešimtyje, kadangi 45-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo ir iš aikštės išvarytas buvo graikas Giorgos Seitaridis.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

"%c00089" 3 - 2 "%c00108"
8` [0 - 1] Diego Milito
16` [1 - 1] Juan Rodriguez
37` [2 - 1] Sergio (iš 11m.)
74` [3 - 1] Arizmendi
80` [3 - 2] Ewerthon

"%c00102" 0 - 1 "%c00317"
51` [0 - 1] Campano

"%c00018" 0 - 2 "%c00212"
52` [0 - 1] Fabio Celestini
75` [0 - 2] Nacho

"%c00003" 0 - 0 "%c00086"

"%c00294" 1 - 1 "%c00021"
86` [0 - 1] Juan Fernando Arango
90` [1 - 1] Cazorla

"%c00005" 0 - 1 "%c00017"
12` [0 - 1] Fernando Torres

45` Giorgos Seitaridis ("Atletico") pašalintas iš aikštės

"%c00039" 1 - 1 "%c00091"
38` [1 - 0] Aritz Aduriz (iš 11m.)
87` [1 - 1] Mikel Aranburu