"Rennes" treneris: "Camavinga turi viską, kad žaistų tokiame klube kaip "Real" © JumpStory nuotr.

"Rennes" komandai diriguojantis ir su Prancūzijos futbolo talentu Eduardo Camavinga dirbantis treneris Julienas Stephanas mano, kad 17-mečio saugo laukia itin šviesi ateitis.

E. Camavinga šiuo metu labiausiai yra siejamas su Madrido "Real" klubu. Prancūzą nusižiūrėjo ir kiti Europos grandai, tačiau "Real" yra įvardijamas favoritu.

Bendraudamas su Ispanijos žiniasklaida, J. Stephanas teigė, kad E. Camavinga turi viską, jog jau dabar galėtų atstovauti tokiai komandai kaip "Real".

"Nematau priežasčių, kodėl ne", – AS dienraščiui sakė "Rennes" strategas. – Matau jį aukščiausio lygio organizacijoje, kurioje yra keliami tik patys aukščiausi tikslai. Vertintant jo progresą, potencialas ir galimybės, kurias jis turi, rodo, jog jis gali įsilieti į vieną stipriausių planetos komandų."

Kaip bebūtų, J. Stephanas tikisi, jog perspektyvus futbolininkas dar bent sezonui liks Prancūzijoje.

"Visada kartoju jam, kad pasiliktų "Rennes" ekipoje dar bent metus. Po tokio sezono, kurį jis žaidžia, jam geriausia būtų toliau likti čia ir dar labiau užtikrinti savo žaidimą.

Manau, kad yra didelis skirtumas tarp žaidimo čia ir kitoje aukšto lygio komandoje, kurioje reikėtų žaisti kas tris dienas. Tai jam trukdytų tobulėti treniruotėse", – pridūrė 39-erių metų specialistas.

Straipsnio įvertinimas: 3 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos