„Riteriai“ bei M. Ramanauskas pasiekė susitarimą © JumpStory nuotr.

21 metų Matas Ramanauskas padėjo parašą ant naujos sutarties su Vilniaus „Riteriais“ bei klube netrukus pradės ketvirtąjį sezoną. Lietuvos jaunimo rinktinės atraminis saugas per tuos trejus metus vilkėdamas sostinės komandos marškinėlius pasirodė 69 rungtynėse, per kurias įmušė du įvarčius.

„Viskas mane „Riteriuose“ tenkina, tad neradau nė vienos priežasties, kodėl turėčiau ieškoti kažko kito. Maža to, ir čia dar turiu neužbaigtų reikalų. Ne paslaptis, kad paskutiniai du sezonai klostėsi ne taip, kaip norėjome ir kaip tikėjomės“, – sakė M. Ramanauskas.

Iš Nacionalinės futbolo akademijos saugas prisijungė prieš 2019 metų sezoną. Pirmas penkerias sezono rungtynes praleidęs ant atsarginių suolo, jis debiutavo pralaimėtose rungtynėse prieš „Kauno Žalgirį“. Dar po trijų savaičių M. Ramanauskas buvo pasirinktas kaip starto sudėties žaidėjas ir tos vietos jis kitiems ilgai neatidavė.

„Nors į „Riterius“ atvykau būdamas vos aštuoniolikos, tačiau ir tada puikiai supratau, kokia konkurencinė kova laukia. Svarbiausia, kad žinojau, jog jei būsiu vertas – šansą tikrai gausiu.

Pamenu, kad pirmose rungtynėse sužaidžiau tik keturias minutes, tačiau vėliau pradėjome geriausią to sezono seriją, o aš toje serijoje nuolat žaidžiau nuo pirmųjų minučių. Aštuoniolikmečiui tai daug reiškia“, – prisiminimais dalinosi saugas.

Praėjusiais metais M. Ramanauskas buvo svarbi ir U-21 jaunimo rinktinės vyriausiojo trenerio Mariaus Stankevičiaus dėlionės dalis. Šiemet šioje rinktinėje futbolininkas tikisi panašaus vaidmens.

„Šie metai paskutiniai, kai galiu žaisti U-21 rinktinėje, todėl norėtųsi stipriai trinktelti durimis. Sakau atvirai, norisi ne tik žaisti, bet ir laimėti. Ar pavyks? Ateitis parodys“, – komentavo M. Ramanauskas.

„Riteriai“ pasiruošimą naujam sezonui pradės jau šį ketvirtadienį. Kartu su M. Ramanausku sutartis naujam sezonui turi Armantas Vitkauskas, Olaide Badmusas, Aleksandras Levšinas, Gytis Paulauskas ir dar keli žaidėjai, apie kuriuos pranešime artimiausiu metu.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė