„Riterius“ paliko A. Lezama, D. Virkšas atvyko į „Džiugą“ © E. Žaldario nuotr.

Praėjusiais metais į Lietuvą atvykęs ir vos per kelis mėnesius Vilniaus „Riterių“ lyderiu tapęs venesuelietis Angelis Lezama palieka ekipą. Dėl nuolatinių drausmės pažeidimų klubas nutraukė sutartį, kuri turėjo galioti dar vienerius metus.

„Vieša paslaptis, kad Angelis turėjo problemų su požiūriu į profesionalų sportą. Atėjo toks metas, kai su tuo taikstytis tiesiog nebegalėjome, todėl su šiuo žaidėju nusprendėme baigti bendradarbiavimą.

Be abejo, žinodami futbolininko galimybes aikštėje, suprantame, kad sprendimas nelengvas, tačiau jis būtinas. Esu tikras, kad jis visą „Riterių“ kolektyvą pastūmės į priekį“, – komentavo „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

Prieš šį sezoną į Lietuvą A. Lezama atvyko visiškai nepasiruošęs, o netrukus patyrė traumą, dėl kurios praleido pirmus penkis sezono turus. Netrukus jo laukė dar viena ilga pauzė dėl nesportinio veiksmo dvikovoje su Marijampolės „Sūduva“. Tuomet jis griebė varžovui už gerklės, prieš save išvydo raudoną kortelę ir buvo diskvalifikuotas trejoms rungtynėms.

2021-ųjų „Optibet A lygoje“ A. Lezama sužaidė aštuoniolika mačų, per kuriuos pelnė penkis įvarčius, atliko du rezultatyvius perdavimus, užsidirbo keturias geltonas ir vieną raudoną kortelę.

Paskutinės jo rungtynės su „Riterių“ marškinėliais buvo sužaistos rugsėjo 10 dieną prieš Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipą. Tuomet į aikštę žengęs 80 minutę, jis spėjo užsidirbti geltoną kortelę.

***

Prie Telšių „Džiugo“ ekipos paskutinėmis dienomis prisijungė Lietuvos futbolui gerai pažįstamas, pajėgus lietuvis Dovydas Virkšas.

Iš Klaipėdos kilusio 24 metų futbolininko pastarasis klubas „Optibet A lygoje“ – Vilniaus „Riteriai“.

Kiek netikėtai po užsidariusio lango atsiradusi galimybė klaipėdiečiui prisijungti į „Džiugo“ gretas nebuvo atsitiktinumas, nes Dovydu domėtasi ir anksčiau, tačiau vaikinas buvo arti išvykimo į užsienio klubą.

Praeityje žaidėjas atstovavo tuomet dar „Optibet A lygoje“ žaidusiam Klaipėdos „Atlantui“, iš kurio būdamas 18 metų talentingas jaunuolis siekti karjeros išvyko į žinomo Prancūzijos klubo „Saint Etienne“ akademiją.

Po to vėl trumpai atstovavo „Atlantui“ iki 2018 m. persikėlimo į „Riterius“. Atakuojančio tipo žaidėjas, daugiausia žaidžiantis kairiojo krašto puolėju bei gerai besijaučiantis „dešimtuoju“ numeriu, taip pat yra atstovavęs visoms Lietuvos jaunimo rinktinėms nuo U-17 iki U-21.

Linkime Dovydui sklandžios adaptacijos ir pasiekti geriausią sportinę formą sėkmingiems pasirodymams. Futbolininkas praėjusį savaitgalį jau atstovavo „Džiugas B“ komandai LFF II lygoje, o sekmadienį spėjo debiutuoti už pagrindinę komandą, „Optibet A lygos“ rungtynėse, Kaune prieš „Hegelmann Litauen“.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos