Kadangi treneris Fabio Capello pasirašė kontraktą su Turino "%c00038", Italijos vicečempionas "%c00028" turi ieškotis naujo stratego.

Šiuo metu pagrindinis kandidatas atrodo yra Claudio Ranieri. Italas treneris pasibaigusį sezoną treniravo "%c00042", bet jį komandos savininkas Romanas Abramovičius greičiausiai atleis, nes jau derasi su Čempionų lygos nugalėtojų "%c00109" treneriu Jose Mourinho.

Ranieri yra gimęs Romoje ir yra "Roma" komandos fanas nuo vaikystės. Vietos radijo stočiai jis pripažino, kad sutiktų treniruoti savo mėgstamą klubą: "Aš esu "Roma" gerbėjas, ir beabejo norėčiau čia sugrįžti. Netgi sutikčiau surizikuoti dėl šio klubo, bet pirmiausia norėčiau sužinoti, kad jau yra koks nors projektas."

Treneris greičiausiai turėjo galvoje finansines problemas, kurios kamuoja "Roma". Dėl didelių skolų klubas turėjo parduoti Walterį Samuelį (%p01780), nepavyko pratęsti kontraktų su Jonathanu Zebina (%p01781) bei Francescu Lima (%p01792). Kitais metais sutartis baigiasi ir Emersonui (%p01791), taigi jis taip pat turėtų būti parduotas. "Romai" norint išlikti tarp lyderių "Serie-A", reikės ieškoti naujų žaidėjų, nes kitaip klubą grasina palikti ir jo simbolis Francescas Tottis (%p01797). Vienas iš žaidėjų, galinčių pastiprinti susilpnėjusią gynybos liniją, yra Philippas Mexesas (%p00361) iš "%c00025". Prancūzijos spauda jau skelbia, kad dėl jo perėjimo vyksta derybos.

Tarp kitų galimų kandidatų užimti laisvą trenerio vietą - dar vienas "Roma" fanas, dabar "%c00083" treniruojantis Serse Cosmi. Kiti mažiau realesni kanditatai yra Cesare Prandelli iš "%c00029" bei Luigis Del Neri iš "%c00068". Tačiau pirmuoju atrodo jau domisi "Porto", kuris ieško kuo pakeisti Mourinho, o jei į "Serie-A" po dviejų metų pertraukos grįžtantų "Fiorentina" klubas, jis turbūt norėtų pasisamdyti Prandellį.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos