"Roma" kluptelėjimas Italijos čempionate © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos dvejos 34-ojo turo rungtynės.

Du svarbius taškus prarado kovą dėl pirmosios vietos tęsiantis, tačiau padėtį gerokai sukomplikavęs "Roma" klubas, sužaidęs lygiosiomis 1-1 su tarp autsaiderių besirikiuojančia "Livorno" vienuolike.

Negana to, dėl kelio traumos dvikovos nebaigė sostinės komandos kapitonas Francesco Totti.

Šeimininkai pirmavo po to, kai 54 minutę puikiu smūgiu galva pasižymėjo M.Vučiničius. Tačiau vėliau neišnaudoję kelių progų "Roma" futbolininkai už tai brangiai sumokėjo - likus žaisti 7 minutes pusiausvyrą atstatė po keitimo aikštėje pasirodęs A.Diamati.

Luciano Spalletti auklėtiniai po šių lygiųjų nuo lyderio Milano "Inter" atsilieka jau trimis taškais, tačiau 'Nerazzuri' turo rungtynes žais sekmadienį ir turės galimybę šią persvarą padvigubinti.

Kitame mače "Fiorentina" savo aikštėje minimaliu rezultatu 1-0 įveikė "Palermo". Florencijos ekipa, kuriai sunkią pergalę atnešė įspūdingas tolimas M.Donadeli šūvis, iškovoję tris taškus įsitvirtino ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.

Rezutlatai:

"%c00028" 1 - 1 "%c00213"
54' [1 - 0] Mirko Vucinic
83' [1 - 1] Alessandro Diamanti

"%c00143" 1 - 0 "%c00200"
30' [1 - 0] Marco Donadel

73' Leandro Rinaudo ("Palermo") pašalintas iš aikštės