„Roma“ namuose susitvarkė su čempionato autsaideriais © PA nuotr.

Jose Mourinho treniruojama „Roma“ sugrįžo į pergalių kelią. Italijos sostinės klubas „Serie A“ čempionato rungtynėse, namuose rezultatu 3:0 įveikė „Sampdoria“ futbolininkus.

„Sampdoria“ nuo 52 minutės turėjo žaisti mažumoje, kadangi 52 minutę Jeisonui Murrilo buvo parodyta antra geltona kortelė.

„Roma“ sugebėjo savo kiekybinį pranašumą paversti trimis įvarčiais. 57 minutę pasižymėjo Georginio Wijnaldumas, 88 minutę 11 metrų baudinį realizavo Paulo Dybala, o 90+4 minutę galutinį tašką šiame susitikime padėjo Stephanas El Shaarawy.

Ši pergalė leido Jose Mourinho auklėtiniams pakilti į ketvirtąją lentelės poziciją. Tuo tarpu, „Sampdoria“ futbolininkų reikalai išlieka prasti ir pastarieji užima priešpaskutinę vietą.