"Roma" nugalėjo "Milan" ekipą © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos lygoje buvo sužaistos likusios 9 turo rungtynės. „Roma“ iškovojo itin svarbią pergalę prieš „Milan“ klubą, „Udinese“ palaužė „Lazio“ ekipą, o „Fiorentina“ bei „Inter“ savo rungtynes baigė lygiosiomis.

Daugiausiai dėmesio šiame ture susilaukusiame susitikime „Roma“ iškovojo labai svarbią pergalę, išvykoje rezultatu 1-0 įveikusi kitą Italijos grandą „Milan“.

Rungtynių didvyriu tapo Mirko Vučiničius, kuris 72 minutę pelnė savo komandai pergalingą įvartį. Brazilas Cicinho prasiveržė dešiniuoju kraštu ir skersavo kamuolį į varžovų baudos aikštelę, kur juodkalnietis puikiu smūgiu galva nuginklavo varžovų vartininką.

80 minutę Massimo Ambrosini „Milan“ baudos aikštelėje prilaikė varžovą Daniele De Rossi už marškinėlių ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus ir pašalino M.Ambrosini iš aikštės. Visgi D.De Rossi smūgis skriejo virš vartų ir rezultatas išliko 1-0.

„Udinese“ klubas taip pat iškovojo svarbią pergalę, svečiuose 1-0 įveikęs „Lazio“. Po šios pergalės „Udinese“ pakilo į penktają turnyrinės lentelės vietą. Pergalingą įvartį svečiai įmušė 78 minutę - Italijos nacionalinės rinktinės narys Antonio Di Natale perdavė kamuolį į varžovų baudos aikštelę ir ten buvęs Gyanas Asamoah galva nukreipė kamuolį į varžovų vartus.

Tuo tarpu „Inter“ ekipa nesugebėjo svečiuose įveikti „Palermo“ klubo rungtynėse, kurios baigėsi 0-0 ir tai leido „Roma“ ekipai priartėti prie čempionato lyderių. „Inter“ gynėjo Christianas Chivu smūgiuotas kamuolys atsimušė nuo virpsto, o šeimininkų vartininkas Alberto Fontana kelis kartus išgelbėjo savo komandą nuo pavojingų Zlatano Ibrahimovičiaus smūgių.

Be įvarčių rungtynės pasibaigė ir Genujoje, kur vietos „Genoa“ žaidė su „Fiorentina“. Rungtynėse žibėjo svečių vartininkas Sebasienas Frey, kelis kartus atmušęs pavojingus varžovų bandymus įmušti įvartį.