„Roma“ per pridėtą laiką išplėšė lygiąsias su „Udinese“ © JumpStory nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Udinese“ namuose rezultatu 1:1 sužaidė su „Romos“ ekipa.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 15 minutę. Iš baudos aikštelės prieigų Nahuelis Molina fantastišku smūgiu kaire koja nuginklavo priešininkų vartininką Rui Patricio ir rezultatas tapo 1:0.

Tolimesnėje rungtynių eigoje kiek daugiau iniciatyvos turėjo šeimininkai, kurie pirmojo kėlinio pabaigoje galėjo padvigubinti savo pranašumą. Jeanas-Victoras Makengo smūgiu iš toli sudrebino vartų skersinį ir rezultatas išliko 1:0.

Antrame kėlinyje komandos apsikeitė keliomis pavojingomis atakomis, tačiau Mourinho auklėtiniai sugebėjo vieną jų išnaudoti tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms. Lorenzo Pellegrini realizavo 11 metrų baudinį ir rezultatas tapo 1:1.

Po šių rungtynių „Roma“ bent kuriam laikui išlieka penktoje turyrinės lentelės pozicijoje, taškais susilygindami su 5 vietoje esančios „Atalanta“ ekipos.