"Roma" prarado taškus, o Milano klubams sekėsi skirtingai (VIDEO)

Antroji 11-ojo "Serie A" turo diena - puiki "Milan" klubui.

"Madų sostinės" futbolininkai šiandien namuose minimaliu rezultatu įveikė "Pescara" bei aplenkė vakar Turino "Juventus" nusileidusį "Napoli".

Tikslus Giacomo Bonaventuros smūgis antrojo kėlinio pradžioje lėmė ir tai, jog "rossoneri" savo atsilikimą nuo "Roma" sumažino iki vieno taško, nes sostinės ekipa sužaidė lygiosiomis su "Empoli".

Gausybe geltonų kortelių pažymėtame susitikime nė vienas iš 16 "giallorossi" smūgių tikslo nepasiekė ir mačas baigėsi 0-0.

Tuo tarpu į ketvirtąją vietą šoktelėjo Romos "Lazio", namie Senado Luličiaus bei Ciro Immobile įvarčių dėka įveikęs "Sassuolo". Varžovų gretose pasižymėjo Gregoire'as Defrelis, tačiau jo smūgio taškams nepakako.

Galiausiai, vakariniame mače dar vieną pralaimėjimą patyrė Milano "Inter", šįkart svečiuose nusileidęs Genujos "Sampdoria" vienuolikei. Vienintelio šių rungtynių įvarčio autoriumi tapo pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjęs Fabio Quagliarella.

"Atalanta3 - 0 "Genoa"
[1-0] 36' Jasmin Kurtič
[2-0] 45' Jasmin Kurtič
[3-0] 84' Alejandro Daro Gomez

"Milan" 1 - 0 "Pescara"
[1-0] 49' Giacomo Bonaventura

"Crotone" 2 - 0 "Chievo"
[1-0] 45' Marcello Trotta (iš 11 metrų baudinio)