"Roma" su F. Totti priešakyje ir vėl laimėjo, bet G. Higuaino dublis išlaiko "Napoli" antroje vietoje (VIDEO)

Šį vakarą sužaisti du 36-ojo Italijos čempionato turo susitikimai. Pirmajame triumfavo "Roma" futbolininkai, svečiuose palaužę "Genoa".

"Giallorossi" jau šeštąją minutę į priekį išvedė Mohamedas Salah, bet neilgai trukus pusiausvyrą atstatė Panagiotis Tacthsidis. Po to ilgą laiką abiems ekipos atakų realizuoti nesisekė ir svečių treneris nesužaidus nė valandos į aikštę nusprendė išleisti veteraną Francesco Totti.

65-ąją minutę Genujos komandai persvarą suteikė Leonardo Pavoletti, tačiau Luciano Spalletti keitimai vis tiek pasiteisino. Totti sugebėjo rezultatą išlyginti, o 87-ąją minutę pasižymėjusiam Stephanui El Shaarawy rezultatyvų perdavimą atliko taip pat nuo suolo pakilęs Edinas Džeko.

Šios pergalės dėka sostinės futbolininkai buvo dviems valandoms pakilę į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Iš sidabrinės pozicijos juos ir vėl išstūmė "Napoli", rezultatu 2-1 įveikęs Bergamo "Atalanta".

Pietų Italijoje eilinį kartą žibėjo Gonzalo Higuainas, pirmąjį įvartį savo komandai pelnęs jau dešimtąją minutę. Daugiau nei valandą po šio smūgio žaidimas aprimo, tačiau 77-ąją minutę argentinietis į savo sąskaitą įsirašė dublį.

Raulio Albiolio įvartis į savus vartus svečiams buvo tik paguoda ir Maurizio Sarri auklėtiniai susigrąžino dviejų taškų persvarą prieš "Roma".

"Genoa" 2 - 3 "Roma"
[0-1] 6' Mohamed Salah
[1-1] 13' Panagiotis Tachtsidis
[2-1] 65' Leonardo Pavoletti
[2-2] 77' Francesco Totti
[2-3] 87' Stephan El Shaarawy

"Napoli" 2 - 1 "Atalanta"
[1-0] 10' Gonzalo Higuain