"Roma" sutriuškino "Chievo", o "Juventus" prarado pirmuosius taškus

Šeštadienį startavo septintasis "Serie A" turas. Italijos futbolo gerbėjai iškart galėjo džiaugtis dviejų pagrindinių favoritų rungtynėmis.

Antrojoje vietoje esantys "Roma" futbolininkai savojoje aikštėje priėmė Veronos "Chievo" ekipą, o čempionų titulą ginantis Turino "Juventus" išvykoje grūmėsi su "Sassuolo" vienuolike.

Romos komanda didesnių problemų neturėjo - įmušė tris įvarčius pirmajame kėlinyje ir ramiai stumdė kamuolį likusį rungtynių laiką.

Tuo tarpu "biancioneri" šeštadienio susitikimas galėjo baigtis pirmuoju pralaimėjimu, nes jau tryliktąją minutę "Sassuolo" į priekį buvo išvedęs Simone Zaza. Stipriausios Italijos ekipos sirgalių laimei, po šešių minučių rezultatą išlygino Paulas Pogba.

"Juventus" futbolininkai dominavo aikštėje bei žymiai ilgiau kontroliavo kamuolį. Tai leido manyti, kad Turino ekipa išsiveš eilinę pergalę. Vis dėlto, kamuolys daugiau iš vartų traukiamas nebuvo ir pasibaigus rungtynių laikui švieslentė prie abiejų komandų pavadinimų rodė vienetus.

[1-1] 19' Paul Pogba
90' Simone Padoin ("Juventus") pašalintas iš aikštės

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: E5ngYty0EjiHisot5 -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=FFFFFF&ctext=000000&ctitle=F85F00&cshadow=E8E8E8&cbutton=C0C0C0&cbuttontext=000000&chighlight=FF0000&tbody_family=Tahoma,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>