Romos derbis baigėsi lygiosiomis, o "Juventus" atsirevanšavo "Napoli" (VIDEO)

Šiandien įvyko dar aštuoni aštuonioliktojo Italijos čempionato turo susitikimai. "Serie A" besidomintys futbolo gerbėjai išvydo ne vieną intriguojančią dvikovą, tarp kurių - sostinės derbis bei kovos dėl supertaurės pakartojimas.

Žiemos perėjimų lange aktyviai dalyvaujantis Milano "Inter" namuose rezultatu 3-1 privertė pasiduoti "Genoa" futbolininkus ir pakilo į devintąją turnyrinės lentelės vietą. "Nerazzurri" gretose įvarčius pelnė Rodrigo Palacio, Mauro Icardi bei Nemanja Vidičius.

Rezultatyviausias mačas įvyko Florencijoje, kur vietos "Fiorentina" 4-3 palaužė "Palermo" klubą. Įdomu, kad po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo tik 1-0. Vėliau antrąjį įvarį įmušus Jose Maria Basantai neilgai trukus dviem tiksliais smūgiais per tris minutes atsakė Robinas Quaisonas. Vis dėlto, šio pastangų "Palermo" vienuolikei neužteko, nes šeimininkai pasižymėjo dar dukart.

Romoje sirgaliai išvydo Italijos sostinės derbį, kuriame ginklus surėmė šalies vicečempionai bei šiuo metu trečiojoje vietoje žengiantys "Lazio" futbolininkai. Stefano Pioli auklėtiniai po pirmosios susitikimo dalies pirmavo dviejų įvarčių persvara, tačiau po pertraukos "giallorossi" savo legendos Francesco Totti pastangomis sugebėjo iškovoti lygiąsias.

Penktojoje vietoje esantis Genujos "Sampdoria", tuo tarpu, namie privertė pasiduoti "Empoli".

Vėliausiai prasidėjusiame mače - ilgai laukta dvikova tarp čempiono titulą ginančio Turino "Juventus" bei nuolat į aukštas vietas "Serie A" pretenduojančio "Napoli". Neseniai įvykusiose rungtynėse dėl Italijos supertaurės Rafa Benitezo auklėtiniai "bianconeri" vienuolikę sugebėjo įveikti, tačiau, atrodo, jog Kataras už namų stadioną šiai komandai yra sėkmingesnis.

Kaip ir Dohoje, pirmieji pasižymėjo "Juventus" futbolininkai. Kamuolį į vartų tinklą sužaidus beveik pusvalandį pasiuntė saugas Paulis Pogba. Pirmajame kėlinyje žiūrovai daugiau įvarčių neišvydo, tačiau nepraėjus nei pusei antrosios mačo dalies rezultatą išlyginti pavyko Miguel Britosui.

Vis dėlto, prasižengus tam pačiam žaidėjui progą pasižymėti gavo gynėjas Martinas Caceresas ir puikiai ją išnaudojo. Pačioje rungtynių pabaigoje tikslų smūgį dar pridėjo Arturo Vidalis ir "senoji senjora" iš Neapolio išvažiavo turėdama trimis taškais daugiau.

[1-0] 72' Davide Zappacosta
89' Gianpaolo Bellini ("Atalanta") pašalintas iš aikštės
[1-1] 90' Dejan Lazarevič

"Cagliari" 2 - 1 "Cesena"
11' Joao Pedro Galvao ("Cagliari") nerealizavo 11 metrų baudinio
[1-0] 11' Joao Pedro Galvao
[2-0] 27' Godfred Donsah
[2-1] 89' Franco Brienza

"Fiorentina" 4 - 3 "Palermo"
[1-0] 20' Manuel Pasqual
[2-0] 51' Jose Maria Basanta
[2-1] 59' Robin Quaison
[2-2] 61' Robin Quaison