Romos miesto derbyje minimalią pergalę šventė „Lazio“ © PA Images nuotr.

Italijos sostinėje sekmadienio vakarą įvyko vienas iš didžiausių „Serie A“ pirmenybių derbių – Romos derbis.

Po įtemptos kovos, kuri trūko daugiau negu valandą, pergalę minimaliu rezultatu 1:0 iškovojo „Lazio“ futbolininkai.

„AS Roma“ komandą Maurizio Sarri auklėtiniai įveikė po Felipe Andersono smūgio 29-ąją minutę.

Jose Mourinho kariauna antrajame kėlinyje bandė visomis išgalėmis išlyginti rezultatą, tačiau to padaryti nepavyko. Negana to, kėlinio pradžioje traumą patyrė vienas iš komandos lyderių Lorenzo Pellegrini.

Rungtynių gale dar įvyko apsistumdymas prie šoninės linijos. Konfliktą išprovokavo „Lazio“ atsarginis gynėjas Stefanas Radu, kuris buvo pastumtas Rui Patricio. „Roma“ vartininkas bandė pasiimti kamuolį iš gynėjo.

Po šios pergalės „Lazio“ turnyrinėje lentelėje aplenkė savo miesto kaimynus.

„Bologna“ 2:1 „Torino“

„Monza“ 2:0 „Hellas“

„Sampdoria“ 0:2 „Fiorentina“