Rooney ir kompanija antrajame kėlinyje įrodė pranašumą prieš "West Ham" futbolininkus (3 VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose Anglijos "Premier" lygos XXXI turo rungtynėse turnyrinėje lentelėje pirmaujantys "Man Utd" futbolininkai išvykoje po Wayne'o Rooney benefiso antrajame kėlinyje rezultatu 2-4 įveikė Londono "West Ham" vienuolikę.

Šeimininkai įgijo solidžią persvarą mačo pradžioje po dviejų realizuotų Marko Noble'o 11 metrų baudinių ir atrodė, kad gali pasikartoti Lygos taurės turnyro ketvirtfinalio scenarijus, kuomet 'plaktukai' savų žiūrovų akivaizdoje 4-0 sutriuškino Sero Alexo Fersusono auklėtinius.

Į puolimą metęsi 'raudonieji velniai' darė viską, jog nepasikartotų 3 mėnesių senumo istorija "Upton Park" stadione, ir jiems pavyko - Rooney baudos smūgiu sušvelnino skirtumą, šūviu iš maždaug 14 metrų atstatė dvikovos pusiausvyrą, o realizavęs 11 metrų baudinį išvedė svečius į priekį.

Per 14 minučių rezultatą savo naudai pakreipusi "Man Utd" ekipa padėjo tašką rungtynėse, kuomet Javieras Hernandezas pelnė ketvirtąjį komandos įvartį.

Kitose rungtynėse tik tašku buvo priversti tenkintis Londono klubai - "Chelsea", "Tottenham" ir "Arsenal", o "Liverpool" išvykoje 2-1 nusileido "W.B.A." futbolininkams.

Liverpulio "Everton" - Birmingamo "Aston Villa" dvikova baigėsi lygiosiomis 2-2.

Londono "West Ham" 2 - 4 "Man Utd"
11' [1 - 0] M. Noble (iš 11 m. baudinio)
25' [2 - 0] M. Noble (iš 11 m. baudinio)
65' [2 - 1] W. Rooney
73' [2 - 2] W. Rooney
79' [2 - 3] W. Rooney (iš 11 m. baudinio)
84' [2 - 4] J. Hernandez

"Birmingham" 2 - 1 "Bolton"
4' [1 - 0] K. Phillips
59' [2 - 0] C. Gardner
70' [2 - 1] J. Elmander

Liverpulio "Everton" 2 - 2 Birmingamo "Aston Villa"
38' [1 - 0] L. Osman
47' [1 - 1] D. Bent
68' [1 - 2] D. Bent
83' [2 - 2] L. Baines (iš 11 m. baudinio)

"Newcastle" 4 - 1 "Wolves"
22' [1 - 0] K. Nolan
45' [2 - 0] S. Ameobi
50' [3 - 0] P. Lovenkrands
58' [3 - 1] S. Ebanks-Blake
90' [4 - 1] J. Gutierrez

"Stoke" 1 - 1 Londono "Chelsea"
8' [1 - 0] J. Walters
33' [1 - 1] D. Drogba

"W.B.A." 2 - 1 "Liverpool"
50' [0 - 1] M. Skrtel
62' [1 - 1] C. Brunt (iš 11 m. baudinio)
89' [2 - 1] C. Brunt (iš 11 m. baudinio)

"Wigan" 0 - 0 Londono "Tottenham"

Londono "Arsenal" 0 - 0 "Blackburn"

76' iš aikštės pašalintas S. N'Zonzi ("Blackburn")