Rugpjūčio 13 d. transferai ir gandai: "Barca" artėja link susitarimo su P. Alcaceru

Liepos 1-ąją dieną oficialiai prasidėjo vasaros perėjimų langas. Viso jo metu iki pat rudens populiariausias šalies futbolo naujienų portalas "EuroFootball.lt" kasdien apžvelgs žiniasklaidoje sklandančius gandus bei praneš apie įvykusius transferus.


Praleidusi progą įsigyti Keviną Gameiro ir Luciano Vietto, "Barcelona" artėja link susitarimo su "Valencia" dėl puolėjo Paco Alcacero. ("Sport")

***

Pasak "Daily Mail", "West Brom" ekipai pavyks išsaugoti perspektyvųjį Saido Berahino, nors šis ilgą laiką buvo siejamas su išvykimu į kitą komandą.

***

Londono "Tottenham" nesiruošia prarasti Christianą Erikseną ir susitarė dėl naujo kontrakto. Nuo šiol danas per savaitę uždirbs 150 tūkst. svarų sterlingų. ("Daily Mirror")

***

Jei vis dėlto Londono "Arsenal" ekipai sugriūtų derybos su "Valencia" dėl Shkodrano Mustafi, Arsene'as Wengeras siektų iš "Barcelona" prisivilioti Jeremy Mathieu. ("The Sun")

***

Londono "Tottenham" sutiktų atsisveikinti su Naceru Chadli, tačiau už futbolininką nori gauti net 20 mln. svarų sterlingų. Belgo paslaugomis domisi Dortmundo "Borussia" bei "Swansea City". ("Daily Mirror")

***

Turino "Juventus" susidomėjo saugu Cescu Fabregasu, o pats Londono "Chelsea" neprieštarautų ispano išvykimui. Vis dėlto "mėlynieji" saugą vertina gana aukšta kaina - 45 mln. eurų. ("Tuttosport")

***

Susidomėjimą Dortmundo "Borussia" atraminiu saugu išreiškęs Madrido "Real" klubas taip lengvai Juliano Weiglo negaus. "Geltonai juodi" ketina artimiausiu metu pasirašyta naują kontraktą su vokiečiu, kad šis nenuspręstų palikti komandos. ("Bild")

***

OFICIALU: Londono "Chelsea" puolėjas Bertrandas Traore sezono trukmės sutartimi išnuomotas Amsterdamo "Ajax" komandai.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • FT

  del Paco tai mielas 100% tai kap Barcelona parduod Messi

  • 0
 • FT

  del Paco tai mielas 100% tai kap Barcelona parduod Messi

  • 0
 • FT

  del Paco tai mielas 100% tai kap Barcelona parduod Messi

  • 0

Kitos naujienos