Rumunijos klubų sėkmė UEFA Intertoto taurėje © Eurofootball.lt
UEFA Intertoto taurės turnyre prasidėjo trečiojo etapo varžybos. Pirmosiose rungtynėse šeštadienį sėkmė lydėjo Rumunijos klubus - Bistritos "Gloria" pasiekė įspūdingą pergalę prieš Madrido "Atletico", o "lietuviškasis Galačio "Otelul" laimėjo prieš turkų "Trabzonspor".

"Otelul" savo aikštėje išsiveržė į priekį po Danielio Stano įvarčio, ir pirmajame kėlinyje "Trabzonspor" žaidėjas Ibrahimas Yattara dar gavo raudoną kortelę.

Visgi po pertraukos šeimininkai neišnaudojo progų įmušti ir nors "Otelul" vartininkas Paulius Grybauskas 82 minutę atrėmė Erseno Martino smūgį, po minutės tas pats žaidėjas galva išlygino rezultatą.

Tačiau tai buvo dar ne pabaiga ir 85 minutę pergalingą įvartį Galačio klubui pelnė Gabrielis Paraschivas, o "Trabzonspor" mačą baigė devyniese po Cagdaso Atano pašalinimo iš aikštės.

P.Grybauskas žaidė visą mačą, o puolėjas Tadas Labukas rungtyniavo nuo 69 minutės.

Kita Rumunijos komanda "Gloria" namuose po pirmojo kėlinio pirmavo prieš "Atletico" netgi 2-0, tačiau Giourkas Seitaridis po pertraukos įmušė svarbų įvartį svečiams - dabar Ispanijos klubui namuose užtektų revanšo minimalia persvara 1-0.

Vienintelę pergalę išvykoje iškovojo 1-0 prieš Varnos "Cherno More" laimėjusi Genujos "Sampdoria", Vienos "Rapid" namuose 3-1 įveikė dvi raudonas korteles gavusią Kazanės "Rubin", o trys susitikimai, tarp jų ir "Hamburger" rungtynėse Moldovoje, baigėsi lygiosiomis.