Rungtynėms su Lietuva, Škotijos rinktinė ruošis treniruodamasi ant dirbtinės dangos

Kitą savaitę Škotijos rinktinės lauks nelengvas iššūkis – pirmosios oficialios rungtynės ant dirbtinės dangos. Prieš svarbias rungtynes Vilniuje, šios rinktinės treneris Gordas Strachanas pabrėžė, jog jie nebijo žaidimo ant šios dangos, tačiau atsižvelgdami į tai, treniruotes škotai taip pat rengs ant panašios dangos aikštės.

LFF stadione rugsėjo 1-ąją įvyks rungtynės su Škotija, o po mėnesio, spalio 8 dieną, savo jėgas lietuviai ten pat išbandys su anglais. Kur kas svarbesnės rungtynės laukia škotų, kuriems norint išsaugoti galimybes pakovoti dėl vietos atkrintamosiose varžybose į Pasaulio čempionatą, būtina pergalė.

Po to, kai paskelbė savo rinktinės sudėtį mačams su Lietuva ir Malta, Škotijos rinktinės treneris pripažino, jog į dirbtinę dangą Lietuvoje jie ruošdamiesi akistatai tikrai atsižvelgs, tačiau nenorėjo jos laikyti pagrindiniu šios dvikovos aspektu.

„Tai yra kažkas, su kuo mes turėsime susitvarkyti. Jų danga man labiau primena „Kilmarnock“ aikštę, nei kitas mūsų šalyje esančias dirbtinės dangos aikštes. Daugumai žaidėjų yra tekę rungtyniauti ant dirbtinės dangos, o mes treniruotėms ieškojome kuo panašesnio varianto į mūsų laukiantį Vilniuje ir manau, jog suradome pakankamai panašią aikštę. Dabar mums beliko nuspręsti, kaip ilgai mes treniruosimės ant dirbtinės dangos“, - teigė G. Strachanas.

„Kilmarnock“ aikštė pastaraisiais metais pagarsėjo ne pačiais geriausiais atsiliepimais. 2016 metais „Rangers“ puolėjas Martynas Waghornas „Rugby Park“ stadione patyrė traumą ir tada jo atstovaujama ekipa dėl žaidėjo traumos apkaltino būtent dirbtinę dangą bei išplatino aikštės kokybę smerkiantį spaudos pranešimą.

„Netinkama „Rugby Park“ aikštės danga atnešė žaidėjui mėlynių ir žaizdų, kurias pastebėti buvo galima iš karto“, - tuomet buvo rašoma „Rangers“ nusiskundime.

Atsižvelgdamas į tai, G. Strachanas suskubo pranešti, jog jis neplanuoja rengti treniruočių „Rugby Park“ stadione.

„Mes jau suradome dirbtinės dangos aikštę treniruotėms, tačiau tai nebus Kilmarnoko stadionas. Mūsų nuomone, keliauti ten bei grįžti atgal per daug vargintų mūsų komandos žaidėjus“, - apie pasirinktą treniruočių aikštę kalbėjo treneris.

Lietuvos ir Škotijos akistata LFF stadione įvyks kitą penktadienį, rugsėjo 1 dieną. Pasaulio čempionato atrankos mačo pradžia 21:45 val.

Straipsnio įvertinimas: 0 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos