Rungtynių pabaigoje išsigelbėjusi "Juventus" išnešė sveiką kailį Milane (VIDEO)

„Serie A“ pirmenybėse „Napoli“ ekipa nesulaukė dovanos iš Milano „Inter“.

Pastarieji po atkaklios kovos 2:3 krito prieš Turino „Juventus“ ir leido dabartiniams čempionams bei lyderiams išnešti sveiką kailį.

„Juventus“ ekipa jau 12-ąją minutę išsiveržė į priekį po tikslaus Douglaso Costa smūgio.

„Inter“ ekipai situacija dar labiau apsunko kai 17-ąją minutę iš aikštės buvo išvarytas Matiasas Vecino.

Nepaisant to, po pertraukos „Inter“ išėjo visiškai kitoks. 51-ąją minutė Mauro Icardi sugebėjo išlyginti rezultatą. O 64-ąją minutę Andre Barzagli pasiuntė kamuolį į savo vartus ir „Inter“ ekipa išsiveržė 2:1.

Vis dėlto „Juventus“ ekipai pavyko išvengti tragedijos. 86-ąją minutę kamuolį į savo vartus nukreipė Milanas Škriniaras ir rezultatas tapo lygus – 2:2. O jau po dviejų minučių Gonzalo Higuainas rezultatą ir persvėrė.

Dabar „Juve“ turi keturių tašų pranašumą prieš „Napoli“. Šis pralaimėjimas brangiai kainavo ir „Inter“ ekipai. Jie keturiais taškais atsilieka nuo trečioje vietoje esančios „Roma“ bei turi vienu tašku mažiau už ketvirtoje vietoje žengiančia, tačiau vienomis rungtynėmis mažiau sužaidusia „Lazio“.

„Inter“ 2:3 „Juventus“
12‘ [0-1] D. Costa
51‘ [1-1] M. Icardi
64‘ [2-1] A. Barzagli (į savus vartus)
86‘ [2-2] M. Škriniar (į savus vartus)
88‘ [2-3] G. Higuain