Rungtynių pabaigoje prabudusi „Barcelona“ tik po pratęsimo nukovė „Granada“ © AP nuotr.

Ispanijos Karaliaus taurės ketvirtfinalyje tik per plauką sensacijos išvengė  Barcelona“.

R. Koemano auklėtiniai išvykos rungtynėse 5:3 nukovė „Granada“ futbolininkus ir žengė į kitą turnyro etapą.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 33-ąją rungtynių minutę, kai Kenedy tiksliai pasiuntė kamuolį į M. ter Stegeno saugomus vartus.

47-ąją minute rezultatą padvigubino R. Soldado.

Svečiams rezultatą pavyko sušvelninti tik 88-ąją minutę po A. Griezmanno įvarčio.

Rungtynių didvyriu tapo J. Alba, kuris antrąją pridėto laiko minutę pelnė išlyginamąjį įvartį.

Barcelona“ į priekį išsiveržė 100-ąją minutę po A. Griezmanno įvarčio.

Vis tik šeimininkams viltis sugražino Fede, kuris 103-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį ir dar kartą išlygino rezultatą.

Praėjusius penkioms minutėms katalonus dar kartą į priekį 108-ąją minutę išvedė F. de Jongas.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo J. Alba, kuris 113-ąją žaidimo minutę pelnė pergalingą įvartį ir išvedė „Barcelona“ į Karaliaus taurės pusfinalį.

Sekančiame etape „Barcelona“ susitiks su „Betis“ ir Bilbao „Athletic mačo nugalėtojais.