Rusai nepasigailėjo Lietuvos U–16 rinktinės © lff.lt nuotr.

Lietuvos vaikinų (2006 m. g. ir jaunesnių) rinktinė turnyro Kroatijoje grupių etapą baigė pralaimėjimu. Rolando Džiaukšto auklėtiniai 0:4 (0:2) neprilygo Rusijos futbolininkams.

Tai buvo pirmoji Lietuvos vaikinų rinktinės nesėkmė turnyre. Po jos paaiškėjo, kad antrą vietą pogrupyje užėmę lietuviai dėl trečios vietos turnyre žais su antrą vietą kitoje grupėje užėmusia Baltarusijos komanda. Dvikova vyks sekmadienį Lučko stadione.

Tuo tarpu akistatoje penktadienį Rusijos rinktinė po du įvarčius praleido abiejuose kėliniuose. Pirmajame kėlinyje lietuviai ilgą laiką sėkmingai gynėsi, tačiau kėlinio pabaigoje praleido du įvarčius ir taip į pertrauką išėjo su deficitu.

Po pertraukos aikštėje dar labiau pasmarkėjo lietus, o tai apsunkino futbolininkų sąlygas žaisti. Visgi geriau prie pasikeitusios aikštės prisitaikė Rusijos komanda, kuri po pertraukos pridėjo dar du įvarčius ir užtikrintai laimėjo rungtynes.

Rungtynių statistika: Rusija – Lietuva 4:0 (2:0)

Lučko stadionas, teisėjas Toni Dadić (Kroatija)

Įvarčiai: 33 min. Arsenij Chorin, 39 min. Jegor Akimov, 52 min. Stanislav Topinka, 67 min. Dmitrij Jerofejev (Rusija)

Įspėti: 5 min. Aleks Stanisavlevič, 63 min. Stanislav Topinka (Rusija); 50 min. Patrikas Pranckus, 66 min. Ignas Ališauskas (Lietuva)

Lietuvos vaikinų U-16 rinktinės sudėtis: Joris Aliukonis, Aidas Rybelis (60 min. Patrikas Pranckus), Nojus Vytis Audinis, Motiejus Šapola, Artiom Osipovič (41 min. Ignas Ališauskas), Matas Latvys (77 min. Mantas Malatokas), Jonas Usavičius, Adrian Lickūnas (41 min. Margiris Čižas), Matas Dumalakas (60 min. Ugnius Avizovas), Ąžuolas Indriulis (41 min. Lukas Šiaudvytis), Adrians Karpovs.