S. Busquetsas: "Teisybės kol kas nėra ir prie VAR"

Sergio Busquetsas mano, kad "Barcelona" nepelnytai prarado taškus prieš "Girona", mat jeigu ne raudona kortelė Clementui Lengletui, katalonai galėjo užbaigti rungtynes jau po pirmojo kėlinio.

Sekmadienį įvykusioje dvikovoje "Girona" pasiekė lygiąsias rezultatu 2:2. "Barca" gana anksti įsiveržė į priekį, tačiau 35-ąją minutę liko žaisti dešimtyje - C. Lengletui už neleistiną veiksmą alkūne buvo parodyta raudona kortelė.

S. Busquetsas mano, kad prancūzas buvo nubaustas visiškai nepelnytai: "Galbūt ir buvo kažkoks kontaktas, galima tai pamatyti nuotraukoje, tačiau kamuolys jau buvo nusileidęs ant žemės ir jo judesys alkūne buvo natūralus."

"Tai tikrai nebuvo speciali pražanga, jis neieškojo kontakto prieš varžovą. Po šio epizodo net pats "Girona" žaidėjas atsiprašė už tai, kad prasižengė prieš Lengletą.

VAR turėtų padėti priimti tinkamus sprendimus su teisingais kriterijais", - pridūrė S. Busquetsas.

Paklaustas apie patį vaizdą aikštėje, saugas atsakė: "Iki pašalinimo iš aikštės žaidėme puikiai, tačiau kai mūsų pajėgos sumažėjo, žaidimas buvo gerokai sudėtingesnis. Mes bandėme, pasiekėme išlyginamąjį įvartį, tačiau pergalei to nepakako."

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 55.905%;"><iframe src="https://streamable.com/s/m90q6/npucht" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>