S. Cazorlos 11 m. baudinys atnešė pergalę "Arsenal" ekipai, "Tottenham" sutrypė "Stoke City" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje 17 valandą Lietuvos laiku sužaistos dar šešerios 4-ojo turo rungtynės.

Intriguojanti dvikova įvyko "Emirates" stadione, kur Londono "Arsenal" susigrūmė su "Southampton". Rungtynių pabaigoje paskirtas 11 metrų baudinys į "šventųjų" vartus leido "kanonieriams" džiaugtis pergale rezultatu 2-1.

Rungtynės prasidėjo ne itin sėkmingai šeimininkams. 18-ąją minutę baudos smūgį atlikęs Dusanas Tadičius privertė Petrą Čechą įsimušti į savus vartus, kai kamuolys pataikęs į skersinį į vartų tinklą nuriedėjo atšokus nuo čeko nugaros.

Vis dėlto 29-ąją minutę rezultatas tapo lygus - įspūdingą įvartį per save pelnė centro gynėjas Laurentas Koscielny. Antajame kėlinyje virė atkakli kova, kol galiausiai pačioje rungtynių pabaigoje į "Southampton" vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Jį sėkmingai realizavęs Santi Cazorla išplėšė pergalę.

Apmaudžią pergalę iš savo rankų išleido "West Ham" klubas. "Plaktukai" po Michailo Antonio dublio rungtynių pradžioje įsiveržė į priekį, tačiau "Watford" pirmojo kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą ir antrajame kėlinyje pelnę dar du įvarčius šventė pergalę rezultatu 4-2.

Sunkumų išvykoje prieš "Stoke City" neturėjo Londono "Tottenham". Sono Heung-Mino dublis ir Harry Kane'o bei Dele Alli įvarčiai leido "Spurs" ekipai švęsti triuškinančią pergalę rezultatu 0-4.

Dar kiti susitikimai baigėsi "Bournemouth" ir "Crystal Palace" pergalėmis, o lygiosiomis išsiskyrė "Burnley" ir "Hull City" ekipos.

"Arsenal" 2 - 1 "Soutthampton"
18' [0 - 1] P. Čech
29' [1 - 1] L. Koscielny
90+4' [2 - 1] S. Cazorla (11 m. baudinys)

"Stoke City" 0 - 4 "Tottenham"
41' [0 - 1] S. Heung-Min
56' [0 - 2] S. Heung-Min
59' [0 - 3] D. Alli
70' [0 - 4] H. Kane

"West Ham" 2 - 4 "Watford"
5' [1 - 0] M. Antonio
33' [2 - 0] M. Antonio
41' [2 - 1] O. Ighalo
45' [2 - 2] T. Deeney
53' [2 - 3] E. Capoue
63' [2 - 4] J. Holebas

"Bournemouth" 1 - 0 "West Brom"
79' [1 - 0] C. Wilson

"Burnley" 1 - 1 "Hull City"
72' [1 - 0] S. Defour
90+5' [1 - 1] R. Snodgrass

"Middlesbrough" 1 - 2 "Crystal Palace"
16' [0 - 1] C. Benteke
38' [1 - 1] D. Ayala
47' [1 - 2] W. Zaha