S. Gnabry „hat-tricku“ pažymėtame mače „Bayern“ pervažiavo „Werder“ futbolininkus © IMAGO/ULMER Pressebildagentur nuotr.

Antradienio vakarą vykusiose Bundeslygos rungtynėse Miuncheno „Bayern“ rezultatu 6:1 sutriuškino Bremeno „Werder“ vienuolikę.

Bavarai pirmąjį šio mačo įvartį pelnė jau 6 minutę. Jamalas Musiala suklaidino oponentų gynėją ir pasiuntė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą.

Tiesa, svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą 10 minutę. Po puikios atakos pasižymėjo Anthony Jungas.

Įpusėjus pirmąjam kėliniui „Bayern“ pelnė tris įvarčius 6 minučių tarpe. 22 minutę įvartį pelnė Serge'as Gnabry, 26 minutę persvarą padvigubino Leonas Goretzka. 28 minutę Serge'as Gnabry į savo sąskaitą įsirašė dublį ir rezultatas tapo 4:1.

Antro kėlinio pabaigoje Juliano Naggelsmano auklėtiniai pridėjo dar du įvarčius. 82 minutę Serge'as po Noussairo Mazraoui perdavimo pelnė „hat-tricką“, o 84 minutę puikiu smūgiu pasižymėjo septyniolikmetis „Bayern“ talentas Mathysas Telas.

Po šio mačo Miunheno „Bayern“ ir toliau išlieka pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje, keturiais taškais lenkdami laipteliu žemiau esančius „Freiburg“ futbolininkus. Tuo tarpu, „Werder“ užima septintą vietą.