S. Mane: "Buvau labai arti persikėlimo į "Manchester United"

Sadio Mane kartu su "Liverpool" ekipa šeštadienio vakarą stos į kovą UEFA Čempionų lygos finale, kur jiems iššūkį mes Londono "Tottenham" futbolininkai.

2016 metais iš "Southampton" į Liverpulį persikėlęs senegalietis išgyvena nuostabų karjeros laikotarpį, tačiau viskas galėjo būti visiškai kitaip.

S. Mane, bendraudamas su "The Mirror", atskleidė, kad 2016 metais buvo labai arti persikėlimo į "Manchester United" ir net kalbėjosi su tuometiniu komandos treneriu Louisu van Gaalu.

"Buvau labai arti persikėlimo į "Manchester United", net buvau susitikęs su jais. Galima sakyti, jog aš jau vykau ten bei bendravau su treneriu (L. van Gaal - aut. past.).

"Man Utd" pateikė pasiūlymą, tačiau tą pačią savaitę sulaukiau Jurgeno Kloppo skambučio. Jis pasakė, kad "Liverpool" man būtų tinkamas klubas, o jis - tinkamas treneris.

Manau, kad tai buvo ir man tinkamas metas, todėl pasakiau, jog vykstu į Liverpulį", - prisiminimais dalinosi S. Mane.

Akivaizdu, kad S. Mane nesuklydo. Senegalietis "Liverpool" gretose jau sužaidė 122 rungtynes, pelnė 59 įvarčius bei atliko 22 rezultatyvius perdavimus, o jo ekipa antrus metus iš eilės žais Čempionų lygos finale.

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...