S. Mane: mes nusipelnėme šios pergalės

„Liverpool“ ekipa naujuosius metus nutarė pradėti tausodama savo lyderius, tačiau vis tiek sugebėjo įveikti „Burnely“ ekipą 2:1.

Tiesa, šiai pergalei prireikė paskutinės minutės įvarčio iš gynėjo Ragnaro Klavano, kai dar 87-ąją minutė „Burnely“ sugebėjo rezultatą išlyginti. Pirmojo „Liverpool“ įvarčio autorius Sadio Mane pripažįsta, kad demonstruotas futbolas nebuvo labai geras, bet pergalė yra pelnyta.

„Nemanau, kad tai buvo vienos geriausių mūsų rungtynių, bet mes tikrai nusipelnėme pergalės, nes turėjome daug progų ir įmušėme du įvarčius. Mums trūko kai kurių svarbių futbolininkų. Bet mes turime ir kitų futbolininkų, kuriais galime pasitikėti ir žinome, jog jie sužais gerai.

Svarbiausia yra tai, kad esame puiki komanda, nuostabus klubas ir einame teisinga linkme. Visi dirba sunkiai, todėl mes nusipelnėme šios pergalės“, - kalbėjo S. Mane.