S.Rosellis: "Niekada už G.Bale'ą nemokėčiau 100 mln. eurų" © Eurofootball.lt
"Barcelona" prezidentas Sandro Rosellis dar sykį patikino, kad niekada sau neleistų už žaidėją suploti beprotiškos pinigų sumos. "Nemokėčiau už Garethą Bale'ą 100 milijonų eurų. "Barcelona" negali sau to leisti. Jei mes taip padarytume, sirgaliai pašėltų", - kalbėjo vadovas. Rosellis taip pat pakomentavo "Real" išsiskirimą su komandoje nepritapusiu saugu Kaka. "Brazilo perleidimas už dyką "Milan" ekipai buvo geras sprendimas. Bent žaidėjui nebus mokama didžiulė alga, lygiai taip pat, kaip ir mūsų klubą palikusiam Davidui Villai", - teigė prezidentas.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...