„Saint-Etienne“ ir PSG mače – Messi rez. perdavimų hat-trickas ir skaudi Neymaro trauma © REUTERS nuotr.

Paryžiaus „Saint-Germain“ turėjo vargo mače su „Saint-Etienne“ komanda išvykoje, tačiau pergalę iškovojo. Visgi ta pergalė gali greitu metu nueiti į antrą planą, kadangi vienas iš komandos lyderių Neymaras patyrė rimtą traumą.

PSG 3:1 svečiuose įveikė „Saint-Etienne“ ekipą, o šiose rungtynėse paryžiečių gretose debiutavo Sergio Ramosas.

Pirmajame kėlinyje į priekį įsiveržė „Saint-Etienne“ po tikslaus Deniso Bouanga smūgio, tačiau kėlinio pabaigoje rungtynių šeimininkai prisidarė nemalonumų. Raudoną kortelę prieš save išvydo gynėjas Timothee Kolodziejczakas už paskutinės vilties pražangą.

„Žaliųjų“ gynėjas taip pat užsidirbo baudą, po kurios tiksliai galva smūgiavo Marquinhosas po Lionelio Messi perdavimo.

Argentinietis antrajame kėlinyje atliko dar du rezultatyvius perdavimus ir pažymėjo rezultatyvių perdavimų „hat-tricką“. Itin svarbų įvartį 79-ąją minutę įmušė Angelis Di Maria po puikaus L. Messi perdavimo. Galiausiai, rungtynes per pridėtą rungtynių laiką uždarė dar vienas Marquinhoso įvartis.

Neymaras prieš pridėtą rungtynių laiką patyrė skaudžią čiurnos traumą, po kurios aikštę paliko tik su neštuvais ir su ašaromis.

Po šios pergalės PSG padidino savo pranašumą nuo antrosios vietos „Ligue 1“ pirmenybėse iki 14 taškų.