Šalčio sukaustytame stadione "Dainava" nepalaužė "Bangos"

Šeštadienį Alytaus futbolo federacijos dirbtinės dangos aikštėje DFK „Dainava“ draugiškose rungtynėse surėmė ginklus su taip pat Pirmos lygos pirmenybėms besirengiančiais Gargždų „Bangos“ futbolininkais. Šalčio kaustomose rungtynėse nugalėtojas nepaaiškėjo ir mačas pasibaigė lygiosiomis – 1:1.

Šeimininkai jau pirmoje atakoje nubaudė „Bangą“ – po jaunojo alytiškio Gusto Jarusevičiaus smūgio dainaviečiai įsiveržė į priekį.

Tačiau jau po 10 minučių svečių futbolininkas A. Bačanskis tiksliu smūgiu galva rezultatą išlygino. Pirmajame kėlinyje iniciatyvą turėjusi „Banga“ turėtų galimybių nepavertė įvarčiais.

Antrajame kėlinyje aikštėje ekipos apsikeitė pavojingais epizodais prie kiekvienos vartų, tačiau rezultatas išliko lygus.

Kitas kontrolines rungtynes alytiškiai žais jau trečiadienį, kuomet Alytuje priims Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikę. Susitikimo Alytaus futbolo federacijos dirbtinės dangos aikštėje pradžia – 14 val.