"Sampdoria" rungtynių pabaigoje palaužė "Inter" (VIDEO)

Pirmadienį vakare Italijos "Serie A" pirmenybėse baigėsi 30-asis turas.

Paskutinės turo rungtynės įvyko 'San Siro" stadione, kur vietos Milano "Inter" susigrūmė su "Sampdoria". Madų sostinės ekipa pirmavo šioje akistatoje, tačiau antrajame kėlinyje išleido pergalę iš savo rankų - rezultatu 2-1 triumfavo svečiai.

35-ąją minutę Danilo D'Ambrossio tiksliu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį. Visą pirmąjį kėlinį "Inter" ekipai pavyko išsaugoti pranašumą, tačiau kitos 45 minutės sėkmingai susiklostė varžovams.

50-ąją minutę Patrikas Schickas išlygino rezultatą. Vėliau vyravo apylygis žaidimas, bet 85-ąją minutę į "Inter" vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Fabio Quagliarella.

"Sampdoria" po pergalės į savo sąskaitą įsirašė tris taškus, tačiau nuo aštuntoje vietoje esančios "Fiorentina" ekipos juos skiria 7 taškai. "Inter" su 55 taškais lieka šeštoje pozicijoje.

"Inter" 1 - 2 "Sampdoria"
35' [1 - 0] D. D'Ambrossio
50' [1 - 1] P. Schick
85' [1 - 2] F. Quagliarella (11 m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10261089" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>