"Sampdoria" žengė tvirtą žingsnį Italijos taurės finalo link © Eurofootball.lt
Antradienio vakarą Italijoje buvo žaidžiamas dar vienas šalies taurės pusfinalio mačas. Pirmosiose tarpusavio rungtynėse gan solidžią pergalę šventė Mariaus Stankevičiaus "Sampdoria" klubas, kuris 3-0 namuose įveikė Milano "Inter"

"%c00070" 3 - 0 Milano "%c00037"
9' [1 - 0] Antonio Casanno
30' [2 - 0] Giampaolo Pazzini
42' [3 - 0] Giampaolo Pazzini

60' iš aikštės išvytas Daniele Gastaldello ("Sampdoria")
M.Stankevičius ("Sampdoria") žaidė nuo 65 minutės

Nors mačą aktyviau pradėjo svečiai, vis dėlto pirmieji įvartį pelnė šeimininkai - grubiai suklydus gynėjui Nelsonui Rivasui, puolėjas Antonio Casanno savo šanso nepraleido.

30 minutę "Sampdoria" rezultatą sugebėjo padvigubinti, kai "Inter" gynėjai pramiegojo Giampaolo Pazzini, kuris smūgiu galva pelnė įvartį. Netrukus šeimininkai dar kartą pasižymėjo, kai komandos draugo Marco Padalino netikslų smūgį pakartojo tas pats G.Pazzini.

Po petraukos "Inter" bandė švelninti rezultatą. Atakų smaigalyje dažniausia būdavo Adriano arba Mario Balotelli, tačiau puolėjams pasižymėti niekaip nepavykdavo. Svečiams nepadėjo ir tai, jog visą pusvalandį jie turėjo žaidėjo persvarą, mat raudona kortele 60 minutę buvo nubaustas Daniele Gastaldello.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė "Sampdoria" pergalę 3-0, kurios dėka jie gali jaustis bent truputį ramiau prieš atsakomajį mačą Milane.