San Sebastiane – rezultatyvios "Barcos" ir "Real Sociedad" lygiosios

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos dvejos 17-ojo turo rungtynės.

Brangius taškus San Sebastiano prarado "Barcelona" komanda, kuri po kelių dienų stos į kovą su tiesioginiu konkurentu – Madrido "Real". Katalonai pasidalino po tašką su "Real Sociedad"  – rezultatyvios lygiosos 2:2.

"Barca" po lygiųjų išsaugojo lyderio poziciją, tačiau Madrido "Real" komanda, rytoj susikausianti su "Valencia", gali pasinaudoti šansu ir prieš pat "El Clasico" įgyti dviejų taškų persvarą.

Šį sezoną didžiajame ketverte kovojanti San Sebastiano ekipa puikiai pradėjo rungtynes ir 12-ąją minutę įgijo pranašumą – nuo 11 m. žymos pasižymėjo Mikelis Oyarzabalis.

Visgi po pusvalandžio "La Real" baterijos šiek tiek "sėdo" ir "Barcelona" pradėjo laisviau žaisti su kamuoliu. 38-ąją minutę lygybę atstatė puikiu įvarčiu pasižymėjęs Antoine'as Griezmannas.

Antrasis kėlinys svečiams iš Katalonijos prasidėjo fantastiškai – daug erdvės varžovų gynyboje suradusi "Barca" persvėrė rezultatą savo naudai: po Lionelio Messi perdavimo kamuolį į varžovų vartus nukreipė Luisas Suarezas.

Visgi "La Real" baltos vėliavos nekėlė ir 62-ąją minutę atsakė antruoju įvarčiu – Marcas-Andre ter Stegenas nesėkmingai atmušė kamuolį po varžovo perdavimo, kamuolys atsidūrė tiesiai prie jauno švedo Alexandero Isako kojų ir šis tiksliu smūgiu iš kelių metrų nubaudė svečius.

Per likusį laiką progų susikūrė tiek vieni, tiek kiti, tačiau lygybė išsilaikė iki pat paskutinės minutės.

"Real Sociedad" po lygiųjų bent laikinam išlieka ketvirtoje vietoje, tačiau po turo gali nukristi net į aštuntą poziciją.

Kitos rungtynės tarp "Granada" ir Valensijos "Levante" baigėsi pastarųjų pergale.

"Real Sociedad" 2 - 2 "Barcelona"
12' [1 - 0] M. Oyarzabal (11 m. baudinys)
38' [1 - 1] A. Griezmann
49' [1 - 2] L. Suarez
62' [2 - 2] A. Isak

"Granada" 1 - 2 "Levante"
55' [0 - 1] R. Rochina
60' [1 - 1] D. Machis
89' [1 - 2] E. Bardhi