Sandraugos taurėje "Kaunas" išleido pergalę iš rankų © Eurofootball.lt
Lietuvos čempionui FBK "Kaunui" antroji Sandraugos turnyro diena susiklostė nesėkmingai. Kauniečiai Maskvos Olimpiniame sporto komplekse žaidė su Belgrado "OFK" klubu iš Serbijos ir neišsaugoję turėtos dviejų įvarčių persvaros rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

"Kaunas" 2 - 3 Belgrado "OFK"
6' [1 - 0] Edin Pehlic
15' [2 - 0] Rafael Ledesma
60' [2 - 1] Ajazdin Nuhi
80' [2 - 2] Dalibor Veselinovic
90' [2 - 3] Mitar Novakovic

"Kaunas": Stonys; Radžius, Bagužis, Kančelskis, D.Kunevičius; Bartkus, Kvaratskhelia, Fattakhov, Pehlič; Kšanavičius, Ledesma.

Kauniečiai mačą pradėjo labai sėkmingai ir jau 15-ąją minutę pirmavo 2-0. Jau šeštą minutę po "Kauno" kombinacijos antrą savo įvartį turnyre pelnė Edinas Pehličius, o vėliau rezultatą padvigubino legionerius iš Brazilijos Rafaelis Ledesma.

Antrajame kėlinyje serbai žaidė sėkmingiau ir sužaidus apie valandą vienas prieš vieną išbėgęs Ajazdinas Nuhi nuginklavo vartininką Modestą Stonį, o 80 minutę suklydus "Kauno" vartų sargui rezultatą išlygino Daliboras Veselinovičius.

Įkvėptas išlyginto rezultato Belgrado klubas siekė pergalės ir pačioje mačo pabaigoje po kampinio pergalę serbams išplėšė Mitaras Novakovičius.

Po šios pergalės "OFB" tapo grupės lyderiu, o 2-3 vietas "Kaunas" dalinasi su Bolnisio "Sioni", kuris įveikė Ašchabado "MTTU" ekipą. Antradienį Lietuvos čempionai susitiks su "MTTU", o trečiadienį ketvirtfinaliuose stipriausių dviejų D grupės komandų laukia ekipos iš C grupės.

Sekmadienį Sandraugos taurėje taip pat vyko ir mačai visose kitose grupėse.

B grupėje į priekį išsiveržė rezultatu 3-2 Talino "Levadia" privertęs pasiduoti Tiraspolio "Sheriff". Kitame mače "Baku" 2-0 įveikė Narynės "Dordoi-Dinamo" ekipą.

Sudėtingesnė situacija kol kas C grupėje, kur "Ventspils" sužaidė lygiosiomis su Donecko "Shakhtar" dubleriais ir išliko pirmas, nes Taškento "Pachtakor" 3-0 sutriuškino Jerevano "Banants" klubą.

A grupėje pirmą vietą užėma Maskvos "CSKA" dubleriai, kurie 2-0 įveikė ir pirmą nesėkmę privertė patirti Borisovo "BATE" komandą. Antrosiose grupės rungtynėse "Aktobe" su Tursunzadės "Regar-Tadaz" išsiskyrė taikiai ir pasidalino po tašką.