Savo komandą su studentais palyginęs J. Nagelsmannas pažėrė kritikos dėl „Bundesliga“ tvarkaraščio © JumpStory nuotr.

„RB Leipzig“ trečiadienį prarado dar du svarbius taškus „Bundesliga“ pirmenybėse, kai namuose tik lygiosiomis 2:2 sužaidė su Berlyno „Hertha“.

Po mačo „RB Leipzig“ strategas Julianas Nagelsmannas neslėpė pasipiktinimo dėl savo futbolininkų pasirodymo.

„Esu labai nepatenkintas. Turime prisiimti atsakomybę dėl šio pralaimėjimo. Daugumoje situacijų mes atsilikdavome nuo savo varžovų.

Rungtynių pradžioje gynėmės taip, tarsi būtume studentų komanda. Esu labai nusivylęs“, – kalbėjo J. Nagelsmannas.

Vokietis taip pat negailėjo kirtikos „Bundesliga“ organizatoriams, kadangi „RB Leipzig“ prieš šį mačą turėjo vos dviejų dienų pertrauką, kai tuo tarpu „Hertha“ ilsėjosi dvigubai ilgiau.

„Buvo sunku pradėti rungtynes, tačiau tai normalu, nes mums tai pirmoji dviguba savaitė po ilgo laikotarpio. „Hertha“ ekipos situacija buvo kur kas geresnė. Jie turėjo keturių dienų pertrauką.

Nesuprantu, kaip galima taip sudaryti tvarkaraštį. „Hertha“ žaidė penktadienį, mes sekmadienį, o tada susitinkame tarpusavyje jau trečiadienį“, – piktinosi J. Nagelsmannas.