Savo sezoną „Tottenham“ pradėjo sutriuškindami „Southampton“ ekipą © Action Images via Reuters nuotr.

Šeštadienio popietę „Premier“ lygoje buvo sužaisti keturi mačai.

Viename iš jų užtikrintai sezoną pradėjo „Tottenham“ ekipa, kuri 4:1 namuose sutriuškino „Southampton“ futbolininkus.

Mačą geriau pradėjo „šventieji“ ir jau 12-ąją minutę pasižymėjo Jamesas Wardas-Prowse'as.

Visgi po „Southampton“ įvarčio iniciatyvą perėmė „Tottenham“ futbolininkai. 21-ąją minutę galva pasižymėjo gynėjas Ryanas Sessegnonas po puikaus Dejano Kulusevskio perdavimo. Dar už 10 minučių įvartį galva pelnė ir Ericas Dieris.

Antrąjį kėlinį „pentinai“ pradėjo daug užtikrinčiau nei pirmąjį. To pasekoje 61-ąją minutę po pavojingo perdavimo įvartį į savus vartus įsimušė „Southampton“ gynėjas Mohammedas Salisu.

63 minutę pergalę „Tottenham“ ekipai įtvirtino tikslus Dejano Kulusevskio smūgis.

Kitame ture Antonio Conte auklėtiniai susitiks su „Chelsea“ išvykoje.