"Schalke" ekipos lygiosios Vokietijos čempionate © Eurofootball.lt
"Bundesliga" čempionate sekmadienį įvyko dvejos XXVII turo rungtynės.

Proga tapti turnyrinės lentelės lydere nepasinaudojo Gelzenkircheno "Schalke" ekipa išvykoje sužaidusi lygiosiomis 2-2 su "Hamburger" vienuolike.

Šeimininkai įsiveržė į priekį pirmojo kėlinio pabaigoje po puolėjo Ruudo van Nistelrooy'aus įvarčio, tačiau 62 minutę Kevinas Kuranyi išlygino rezultatą, o už 6 minučių svečius į priekį nuo 11 metų žymos išvedė Ivanas Rakitičius.

Vis dėlto "Schalke" nesugebėjo išsaugoti persvaros - po Piotro Trochowskio perdavimo 77 mačo minutę pasižymėjo "Hamburger" saugas Jonathanas Pitroipa.

Kitose rungtynėse netikėtą pralaimėjimą patyrė pastaruoju metu gerą sportinę formą įgavę "Wolfsburg" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje net 5-1 nusileidę absoliučiai lygos autsaideriai, Berlyno "Hertha" komandai.

Nugalėtojų gretose net 3 įvarčius pelnė graikas Theofanis Gekas, o du kartus kamuolį tiksliai į vartų tinklą pasiuntė Adrianas Ramosas.

"Hamburger" 2 - 2 Gelzenkircheno "Schalke"
40' [1 - 0] Ruud van Nistelrooy
62' [1 - 1] Kevin Kuranyi
68' [1 - 2] Ivan Rakitic (iš 11 m. baudinio)
77' [2 - 2] Jonathan Pitroipa

"Wolfsburg" 1 - 5 Berlyno "Hertha"
6' [0 - 1] Theofanis Gekas
8' [0 - 2] Adrian Ramos
26' [0 - 3] Theofanis Gekas
36' [1 - 3] Grafite
63' [1 - 4] Theofanis Gekas
84' [1 - 5] Adrian Ramos