"Schalke" nugalėjo "Stuttgart", "Hertha" ir "Werder" išsiskyrė lygiosiomis (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos paskutinės dvejos 3-ojo turo rungtynės.

Gelzenkircheno "Schalke" namuose priėmė "Stuttgart". Aikštės šeimininkai atsitiesė po pralaimėjimo praėjusiame ture - rezultatu 3-1 nukovė varžovus.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Nabilas Bentalebas, Naldo ir Guido Burgstalleris. 40-ąją minutę rezultatą trumpam buvo išlyginęs Chadracas Akolo.

Kitose rungtynėse Berlyno "Hertha" sužaidė lygiosiomis 1-1 su Brėmeno "Werder". Sostinės komanda buvo įsiveržusi į priekį, tačiau 59-ąją minutę Thomas Delaney rezultatą išlygino.

Po trijų turų trys komandos turnyrinės lentelės viršūnėje yra surinkusios po septynis taškus - "Borussia", "Hoffenheim", "Hannover".

"Schalke" 3 - 1 "Stuttgart"
4' [1 - 0] N. Bentaleb (11 m. baudinys)
40' [1 - 1] C. Akolo
47' [2 - 1] Naldo
48' [3 - 1] G. Burgstaller

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10585059" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Hertha" 1 - 1 "Werder"
38' [1 - 0] M. Leckie
59' [1 - 1] T. Delaney