Šeimininkų pergalės Vokietijos čempionate © Eurofootball.lt
Sekmadienį Vokietijos "Bundesliga" čempionate vyko dvi paskutinės XX turo rungtynės.

Turnyro lydere vėl tapo Leverkūzeno "Bayer" ekipa, kuri šįsyk namuose 3-1 įveikė "Freiburg" klubą. Šeimininkai per keturias minutes pirmajame kėlinyje net tris sykius pasiuntė kamuolį į "Freiburg" ekipos vartus.

36-ąją minutę po Tranquillo Barnettos perdavimo pasižymėjo puolėjas Stefanas Kiesslingas, po minutės įvartį pelnė ir Erenas Derdiyokas, o dar po kelių minučių, dėka tikslaus Toni Krooso perdavimo, trečiajį įvartį įmušė gynėjas Sami Hyypiä. Svečiai rezultatą vis tik sušvelnino, kai 66-ąją minutę pasižymėjp Felixas Bastians.

Antrajame dienos mače puikią pergalę iškovojo "Stuttgart" ekipa, rezultatu 4-1 įveikusi "Borussia". Iki 77 minutės rezultatas buvo lygus, tačiau vėliau šeimininkai pelnė tris įvarčius bei šventė pergalę.

Leverkūzeno "Bayer" 3 - 1 "Freiburg"
36' [1 - 0] Stefan Kiessling
37' [2 - 0] Eren Derdiyok
40' [3 - 0] Sami Hyypiä
66' [3 - 1] Felix Bastians

"Stuttgart" 4 - 1 Dortmundo "Borussia"
14' [1 - 0] Santana Felipe Augusto
55' [1 - 1] Lucas Barrios
77' [2 - 1] Zdravko Kuzmanovic
86' [3 - 1] Ciprian Marica
89' [4 - 1] Christian Träsch

48' Ciprian Marica ("Stuttgart") nerealizavo 11 metrų baudinio