Sekmadienio Bundeslygos rungtynės © Eurofootball.lt
Kątik pasibaigė dvejos Bundeslygos čempionato rungtynės, kuriose susitiko "Munich 1860" prieš "Freiburg" klubą, bei "Wolfsburg" prieš "Werder Bremen" komandą.
"Munich 1860" 1 - 1 "Freiburg" ( Soumaila Coulibaly 10', Paul Agostino 58')
"Freiburg" komandoje šiose rungtynėse geltonas korteles gavo Dennis Kruppke (75') ir Wilfried Sanou (87')
Anksti įmušusi įvartį Freiburg komanda dėmesį buvo sutelkusi i gynybą, bet nors ir pirmam kėlinyje pavyko apsiginti, antram kėlinį Munich 1860 ekipai pavyko išlyginti rezultatą. Nei vienai iš ekipų nepavyko bendroj įskaitoj kilstelti aukščiau.

Kitose rungtynėse iššukį lyderiui metė "Wolfsburg" ekipa. Rungtynės vyko labai įtemptai, ilgą laiką atrodė, kad Wolfsburgo ekipai pavyks atimti taškų iš lyderių, bet rungtynių gale "Werder Bremen" komandai pavyko įsiveržti ir pasiekti pergale rezultatu 0-2.
"Wolfsburg" 0 - 2 "Werder Bremen" ( Ivan Klasnic 75', Johan Micoud 85') Geltonas korteles šiose rungtynėse užsidirbo trys Wolfsburgo žaidėjai, ( Mirko Hrgovic 49', Sead Ramovic 67', Stefan Schnoor 72') Bremeno komanda užsidirbo tik vieną geltoną kortelę; (Christian Schulz 48')