Sensacija: „Džiugas“ įveikė A lygos čempionus © E. Žaldario nuotr.

Telšių „Džiugas“ tapo trečiąja šio sezono „Optibet A lygos“ komanda, kuriai pavyko palaužti Vilniaus „Žalgirį“.

Džiugiečiai namuose 27-ojo turo akistatoje 2:1 (1:0) nugalėjo dėl titulo kovojančius varžovus.

Pirmosiomis rungtynių minutėmis dominavo svečiai iš Vilniaus: Hugo Videmonto smūgį iš arti puikiai atrėmė Povilas Survila, o kiek vėliau Jakubas Sylvestras iš puikios situacijos nenukreipė kamuolio į vartus.

„Džiugas“ įsidrąsino ir 34-ąją minutę išsiveržė į priekį. Tolimo perdavimo sulaukęs Aivaras Emsis prasiveržė arčiau vartų ir puikiu smūgiu išvedė savo komandą į priekį.

Tai buvo 6-asis legionieriaus iš Latvijos įvartis šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Antro kėlinio pradžioje „Žalgiris“ sugebėjo atstatyti pusiausvyrą – 8-uoju taikliu smūgiu 54-ąją minutę pasižymėjo Hugo Videmontas. Netrukus Josipo Tadičiaus smūgį iš geros padėties sugavo P. Survila.

Šeimininkai nepalūžo: po keitimo aikštėje pasirodžiusio Jeffersono smūgį atrėmė Edvinas Gertmonas, o netrukus vartų sargas neturėjo šansų, kai 74-ąją minutę taikliai iš arti smūgiavo Jeremy Fernandesas.

Per likusį pagrindinį laiką bei 5 pridėtas minutes „Džiugas“ užtikrintai apsigynė bei šventė istorinę pergalę prieš Vilniaus ekipą.

Telšių klubas po šio laimėjimo savo sąskaitoje turi 29 taškus, savo ruožtu, „Žalgirio“ kraityje liko tie patys 52 taškai.