Sensacija: "Prelegentai" iš LFF taurės išmetė A lygos klubą (VIDEO)

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyre šiemet kaip niekada dera sensacijos. Trečiame varžybų etape, atrodė, jog sulaukta rimto netikėtumo – dėl Lietuvos futbolo A lygos vicečempiono titulo kovojantys „Trakai“ nusileido pirmame divizione rungtyniaujančiai Kazlų Rūdos „Šilo“ ekipai 2:3.

Tačiau ketvirtajame turnyro rate – aštuntfinalyje driokstelėjo rimta sensacijos bomba: A lygos klubas Gargždų „Banga“ nusileido iš mėgėjų sudarytai ir tik trečiame šalies divizione rungtyniaujančiai Vilniaus „Prelegentų“ komandai 0:1 (0:0).

LFF taurės varžybų aštuntfinalyje trečiadienį iš viso turi būti sužaisti 5 mačai, tačiau „Prelegentų“ pergalė nustelbė iki tol buvusias sensacijas.

Pergalingą įvartį 69-ąją minutę įmušė Marius Babravičius. Nors priešpaskutinę vietą A lygoje užimanti „Banga“ bandė įsūdyti bent atsakomąjį įvartį, per likusias 20 minučių to padaryti gargždiškiams nepasisekė. Tad „Prelegentai“ dabar kovos turnyro ketvirtfinalyje tarp 8 stipriausių ekipų.

Šioje mėgėjų komandoje žaidžia ne vienas šou verslo atstovas ar praeityje buvęs futbolininkas. „Prelegentų“ ekipos spalvas gina Marijonas Mikutavičius, Rolandas Skaisgirys, Vytaras Radzevičius, Martynas Starkus. Linas Zareckas-Choras, buvę futbolininkai  Valdas Urbonas, Edgaras Jankauskas, Deimantas Bička ar Arūnas Pukelevičius.

Į varžybų ketvirtfinalį prasimušė ir šalies čempionas bei taurės savininkas Vilniaus „Žalgiris“. Sostinės žaidėjai savo aikštėje be vargo 3:0 įveikė Panevėžio „Ekraną“.

Vilniečiams pirmame kėlinyje nesisekė atakuoti svečių vartų, tačiau po pertraukos A.Veličkos (55), L.Pilibaičio (73) ir M.Kuklio (79) įvarčiai padėjo riebų tašką ant panevėžiečių žygio LFF taurės turnyre.

Be šių porų, trečiadienį turnyro aštuntfinalyje kovos Kauno „Spyris“ ir „Šiauliai“, „Klaipėdos granitas“ ir Pakruojo „Kruoja“, Vilniaus „TAIP“ ir Klaipėdos „Atlantas“.