Septynių įvarčių trileryje – "Bochum" pergalė © Eurofootball.lt
Vėlyvą penktadienio vakarą Vokietijos „Bundesliga“ čempionate buvo sužaistos vienerios 13-ojo turo varžybos. Lygos naujokas bei vienas iš autsaiderių „Bochum“ klubas savo sirgalių akivaizdoje parodė gražų futbolą ir nugalėjo turnyrinės lentelės viduryje įsitaisiusį Frankfurto „Eintracht“ vienuolikę rezultatu 4-3.

28‘ Aleksander Vasovski („Eintracht“) pašalintas iš aikštės

Atrodo mačą „Bochum“ futbolininkai pradėjo kiek mieguistai ir dėl to turėjo brangiai sumokėti. Jau 45-ąją susitikimo sekundę svečius taikliu baudos smūgiu į priekį išvedė Albertas Streitas. Po patirto šoko greitai nesugebėję atsigauti aikštės šeimininkai po keturių minučių privalėjo trauktis kamuolį iš savų vartų tinklo jau antrąjį kartą, o įvartį po Alexanderio Meierio perdavimo galva įmušė tas pats A.Streitas.

Tačiau lemiamas mačo lūžis įvyko 28-ąją minutę, kai už grubų žaidimą baudos aikštelėje prieš „Bochum“ puolėją Theofanį Geką teisėjas neabejodamas iš aikštės pašalino „Eintracht“ klubo gynėją Aleksandrą Vasovskį bei paskyrė 11 metrų baudinį. Jo stojo mušti šeimininkų žaidėjas Zvjezdanas Misimovičius, kuris „šaltai“ nuginklavo svečių vartininką Oką Nikolovą.

Su komandos draugo išvarymu negalėję susitaikyti „Eintracht“ žaidėjai po keturių minučių „gavo“ dar vieną įvartį. Jį pelnė Marcelas Maltritzas. Svečiai per mažiau nei 10 minučių praleidę du įvarčius turėjo dar kartą nusivilti, nes 36-ąją minutę į priekį „Bochum“ vienuolikę į priekį išvedė išvedė Heiko Butscheris.

Antrojo kėlinio pradžioje sužaidus vos minutę aikštės šeimininkai padvigubino savo persvarą - vienas komandos lyderių T.Gekas individualiomis pastangomis šiose varžybose ketvirtąjį kartą įmušė O.Nikolovui. Bet tai dar nebuvo viskas. „Eintracht“ ekipa jokiu būdu nesiruošė kelti baltos vėliavos ir po dešimties minučių sugebėjo sušvelninti rezultatą. 56-ąją minutę „Bochum“ klubo vartų sargą Peterį-Skovą Jenseną nuginklavo Ioannis Amanatidis.

Dar nemažai laiko turėję svečiai rezultato taip ir neišlygino. Po šios dramatiškos pergalės „Bochum“ ekipa iš 17-osiso pakilo į 15-ąją vietą, tuo tarpu „Eintracht“ nieko neprarado ir toliau žengia 10-oje vietoje.

Šeštadienį šalies pirmenybių lyderis „Stuttgart“ svečiuosis Miunchene, kur susitiks su 4-ąją vietą užimančiu „Bayern“ klubu, tuo tarpu antroje pozicijoje esantis Brėmeno „Werder“ svečiuose egzaminuos Aacheno „Alemannia“ vienuolikę.