"Serie A" čempionate pergales šventė "Palermo" ir "Lazio" (VIDEO)

Šiandien sužaisti pirmi du stipriausios Italijos lygos penkioliktojo turo mačai. Pergales juose šventė namų ekipos.

Anksčiau prasidėjosiusiose rungtynėse tris taškus iškovojo ir bent laikinai į devintąją turnyrinės lentelės vietą pakilo "Palermo" futbolininkai. Jie po labai atkaklios kovos rezultatu 2-1 palaužė "Sassuolo" vienuolikę.

Šeimininkų įvarčių sąskaitą jau po trijų minučių atidarė Luca Rigoni. Pirmasis kėlinys tuomet baigėsi ramiai, o sužaidus kiek daugiau nei dvidešimt minučių antrajame raudoną kortelę užsidirbo svečių vartininkas Andrea Consigli. Atrodė, jog "Palermo" tikrai iškovos pergalę, tačiau likus penkioms minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos rezultatą sugebėjo išlyginti Leonardo Pavoletti.

Vis dėlto, namie rungtyniavusi komanda dar sugebėjo atsitiesti bei paskutinėmis mačo akimirkomis po Franco Vasquezo perdavimo pasižymėjo Andrea Belotti.

Šalies sostinėje Romoje susigrūmė vietos "Lazio" ir Bergamo "Atalanta" vienuolikės. Pirmajame kėlinyje nesugebėję pralaužti varžovų gynybos, aikštės šeimininkai visus reikalus sutvakrė antrojoje rungtynių pusėje.

Po pertraukos du kartus po Felipe Andersono perdavimų tikslius smūgius atliko Stefano Mauri, o galutinį tašką likus mažiau nei 10 minučių iki pagrindinio laiko pabaigos padėjo Senadas Luličius.

Iškovoję tris taškus Romos futbolininkai laikinai atsidūrė trečiojoje lentelės pozicijoje. Rytoj, visgi, "Lazio" gali nukristi net į septintąją poziciją. Tuo tarpu "Atalanta" su 14 taškų rizikuoja atsidurti iškritimo zonoje.

"Palermo" 2 - 1 "Sassuolo"
[1-0] 3' Luca Rigoni
64' Andrea Consigli ("Sassuolo") pašalintas iš aikštės
[1-1] 85' Leonardo Pavoletti
[2-1] 90' Andrea Belotti
90' Paolo Cannavaro ("Sassuolo") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="343" src="//www.youtube.com/embed/p4h7eakfdxw?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Lazio" 3 - 0 "Atalanta"
[1-0] 51' Stefano Mauri
[2-0] 72' Stefano Mauri
[3-0] 81' Senad Lulič

<iframe width="500" height="343" src="//www.youtube.com/embed/pPQHQm4Wgbo?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>