Serie A: "Inter" ir "Lazio" šventė pergales, o D. Mertensas pelnė pokerį prieš "Torino" (VIDEO)

Italijos čempionate šiandien sužaisti dar penki mačai.

Pirmajame išties atkakli kova vyko tarp "Sassuolo" bei Milano "Inter" futbolininkų. Favoritais laikyti "nerazzurri" aikštės šeimininkams nedavė atsikvėpti bei daug ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau šie bandė varžovus nubausti kontratakomis.

Visgi, nė viena jų įvarčiu nesibaigė, o vienintelį tikslų smūgį antrojo kėlinio pradžioje atliko Antonio Candreva, kuriam tiksliai asistavo priešininkų vartininko atmuštą kamuolį suradęs Mauro Icardi.

Ši pergalė leido "Inter" komandai priartėti prie Bergamo "Atalanta".

Kiek vėliau "Napoli" futbolininkai namuose priėmė pajėgią "Torino" ekipą, kurią nesužaidus nė pusės pirmojo kėlinio į nokdauną pasiuntė Driesas Mertensas. Belgas hat-tricku pasižymėjo vos per 22 minutes.

Po pertraukos svečiai bandė atsitiesti ir jų gretose pasižymėjo Andrea Belotti, bet tada Pietų Italijos klubui trijų įvarčių persvarą vėl grąžino Vladas Chirichešas.

Pasižymėjus šiam gynėjui įvarčiai ir toliau liejosi laisvai. Varžovų gretose pasižymėjo Luca Rossettini bei Iago Falque, o tarpe tarp šių smūgių ketvirtąjį į savo sąskaitą įsirašė Mertensas.

Įdomu, jog 30-metis praeitą savaitę taip pat pasižymėjo hat-tricku prieš "Cagliari" komandą, o šiandien atvedęs "Napoli" į pergalę leido jam pakilti į trečiąją vietą.

Vakare vyko dar du įdomūs mačai. "Palermo" komanda svečiuose atsilikdama 1-3 sugebėjo palaužti "Genoa". Čia lemiamus įvarčius paskutinėmis minutėmis įmušė Andrea Rispoli bei Aleksandaras Trajkovski.

Tuo tarpu Romos "Lazio" pakilo į ketvirtąją vietą, nes privertė pasiduoti Florencijos "Fiorentina" vienuolikę, kurią į nokdauną pasiuntė jau pirmajame kėlinyje. Balde Keitos ir Lucaso Biglios įvarčių dėka po pirmojo kėlinio sostinės futbolininkai pirmavo rezultatu 2-0.

Visgi, "Viola" nepasidavė bei mėgino atsitiesti. Nors iškart po pertraukos Josipas Iličičius nerealizavo 11 metrų baudinio, vilties svečiams dar buvo suteikęs tikslus Mauro Zarate smūgis. Nepaisant to, galiausiai "Lazio" pergalę įtvirtino Stefanas Radu.

"Sassuolo" 0 - 1 "Inter"
[0-1] 48' Antonio Candreva
90' Felipe Melo ("Inter") pašalintas iš aikštės

"Chievo" 2 - 1 "Sampdoria"
[1-0] 10' Riccardo Meggiorini
[2-0] 42' Sergio Pellissier (iš 11 metrų baudinio)
[2-1] 90' Patrik Shick

"Pescara" 0 - 3 "Bologna"
[0-1] 7' Adam Masina
16' Valerio Verre ("Pescara") pašalintas iš aikštės
[0-2] 41' Blerim Džemaili
[0-3] 57' Ladislav Krejci (iš 11 metrų baudinio)

"Napoli" 5 - 3 "Torino"
[1-0] 13' Dries Mertens
[2-0] 18' Dries Mertens (iš 11 metrų baudinio)
[3-0] 22' Dries Mertens
[3-1] 58' Andrea Belotti
[4-1] 70' Vlad Chiricheš
[4-2] 76' Luca Rossettini
[5-2] 80' Dries Mertens
[5-3] 84' Iago Falque (iš 11 metrų baudinio)

"Udinese" 2 - 0 "Crotone"
[1-0] 43' Cyril Thereau
[2-0] 61' Cyril Thereau
86' Alex Cordaz ("Crotone") pašalintas iš aikštės

[3-4] 90' Alesandar Trajkovski
90' Mattia Perin ("Genoa") pašalintas iš aikštės

"Lazio" 3 - 1 "Fiorentina"
[1-0] 23' Balde Diao Keita
[2-0] 45' Lucas Biglia (iš 11 metrų baudinio)
48' Josip Iličič ("Fiorentina") nerealizavo 11 metrų baudinio
[2-1] 65' Mauro Zarate
[3-1] 90' Stefan Daniel Radu