Serie A: "Inter" patyrė pralaimėjimą, "Milan" pakilo į trečiąją vietą (VIDEO)

Sužaisti dar šeši Italijos čempionato susitikimai.

Juose užfiksuotas ne vienas netikėtas rezultatas. Milano "Inter" klubas namuose pirmavo prieš "Cagliari", tačiau galiausiai buvo priverstas pripažinti varžovų pranašumą. 

Mauro Icardi pirmajame kėlinyje nepavykus realizuoti 11 metrų baudinio šeimininkus į priekį visgi buvo išvedęs Joao Mario, bet varžovams pergalę atnešė tikslus Federico Melchiorri smūgis ir Samiro Handanovičiaus įvartis į savus vartus.

Tuo tarpu Romos "Lazio" klubas taip pat savų žiūrovų akivaizdoje taip pat buvo per žingsnį nuo pralaimėjimo prieš "Bologna". Čia įvartį jau dešimtąją minutę pelnė Filipas Helanderis ir atrodė, jog sostinės futbolininkai bus priversti susitaikyti su nesėkme.

Vis dėlto, jie kovėsi iki pat galo ir po Marioso Oikonomou pražangos prieš Wallace 97-ąją minutę 11 metrų baudinį realizato Ciro Immobile. 

"Inter" po nesėkmės nukrito į 12-ąją vietą, o tašką iškovojęs "Lazio" susilygino pasivijo trečiojoje pozicijoje esantį "Napoli".

Galiausiai, vakariniame mače Veronoje susitiko vietos "Chievo" bei "Milan" ekipos. Svečius šioje akistatoje pirmojo kėlinio pabaigoje į priekį išvedė Jurajus Kucka, o jau antrojo pradžioje pasižymėjo Mbaye Niangas. 

Atrodė, jog "rossoneri" pasieks užtikrintą pergalę, tačiau 76-ąją minutę intrigą savo įvarčiu buvo grąžinęs Valteris Birsa. Visgi, per pridėtą laiką kamuolį į savus vartus su Carlosas Baccos pagalba pasiuntė Dario Dainelli ir ši pergalė leido "Milan" pakilti į trečiąją turnyrinės lentelės poziciją.

Rezultatai:

"Fiorentina" 0 - 0 "Atalanta"

"Genoa" 0 - 0 "Empoli"
34' Darko Lazovič ("Genoa") pašalintas iš aikštės

"Inter" 1 - 2 "Cagliari"
26' Mauro Icardi ("Inter") nerealizavo 11 metrų baudinio
[1-0] 56' Joao Mario
[1-1] 71' Federico Melchiorri
[1-2] 85' Samir Handanovič (į savus vartus)

"Lazio" 1 - 1 "Bologna"
[0-1] 10' Filip Helander
[1-1] 90' Ciro Immobile (iš 11 metrų baudinio)

"Sassuolo" 2 - 1 "Crotone"
[0-1] 2' Diego Falcinelli
[1-1] 83' Stefano Sensi
[2-1] 86' Pietro Iemmello

"Chievo" 1 - 3 "Milan"
[0-1] 45' Juraj Kucka
[0-2] 46' Mbaye Niang
[1-2] 76' Valter Birsa
[1-3] 90' Dario Dainelli (į savus vartus)