"Serie A": Keturios pirmaujančios ekipos iškovojo pergales ir atitrūko nuo persekiotojų (VIDEO)

Trečiadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse įvyko 18-asis turas, kuriame buvo sužaistos paskutinės devynerios rungtynės.

Pergales šiandien iškovojo visos keturios čempionate pirmavusios ekipos, o 5-10 vietas užimantys klubai savo mačų nelaimėjo, tad Italijos pirmenybėse nuo pirmojo ketverto ir likusių komandų atsirado dar didesnis atotrūkis.

Florencijos "Fiorentina" išvykoje grūmėsi su "Palermo" ekipa. Puikią sportinę formą demonstruojanti Florencijos miesto vienuolikė po atkaklios kovos palaužė šeimininkus ir išliko antroje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Nugalėtojų gretose sykį pasižymėjo Jakubas Blaszczykowski, du kartus varžovus baudė Josipas Iličius, o intrigą 77-ąją minutę buvo sugrąžinęs Alberto Gilardino.

Savo žiūrovų akivaizdoje žaidę Turino "Juventus" nesulaukė pasipriešinimo iš "Verona" futbolininkų. Prieš triuškinančios šalies čempionų pergalės įvarčiais prisidėjo Paulo Dybala, Leonardo Bonucci ir Simone Zaza.

Varžovus nugalėjo ir pirmenybių lyderis Milano "Inter" klubas, kuris svečiuose, nerezultatyviame mače, įveikė "Empoli" ekipą. Vienintelį įvartį per pridėtą pirmojo kėlinio laiką pelnė Mauro Icardi.

Pergalę šventė ir "Napoli" ekipa, kuri 2-1 namuose palaužė "Torino" futbolininkus. Visi įvarčiai krito pirmojoje rungtynių pusėje - šeimininkų gretose pasižymėjo Lorenzo Insigne ir Marekas Hamšikas, o rezultatą varžovų ekipoje, realizavęs 11 metrų baudinį, buvo išlyginęs Fabio Quagliarella.

Nesėkmingai rungtynės namuose susiklostė "Milan" ekipai, kuri minimaliu skirtumu nusileido "Bologna" klubui. Romos klubams taip pat nepavyko iškovoti pergalių.

"Palermo" 1 - 3 "Fiorentina"
13' [0 - 1] J. Iličič
42' [0 - 2] J. Iličič
77' [1 - 2] A. Gilardino
90' [1 - 3] J. Blaszczykowski

"Juventus" 3 - 0 "Verona"
8' [1 - 0] P. Dybala
45' [2 - 0] L. Bonucci
82' [3 - 0] S. Zaza

"Milan" 0 - 1 "Bologna"
82' [0 - 1] E. Giaccherini

"Undinese" 2 - 1 "Atalanta"
23' [1 - 0] C. Thereau
45' [2 - 0] S. Perica
75' [2 - 1] M. D'Alessandro

"Chievo" 3 - 3 "Roma"
7' [0 - 1] S. Umar
37' [0 - 2] A. Florenzi
44' [1 - 2] A. Paloschi
58' [2 - 2] D. Dainelli
71' [2 - 3] I. Falque
86' [3 - 3] S. Pepe

"Lazio" 0 - 0 "Carpi"

"Sassuolo" 2 - 2 "Frosinone"
16' [0 - 1] F. Dionisi
22' [1 - 1] G. Defrel
45' [1 - 2] Ar. Ajeti
74' [2 - 2] D. Dalcinelli
90' L. Pellegrini ("Sassuolo") pašalintas iš aikštės

"Empoli" 0 - 1 "Inter"
45' [0 - 1] M. Icardi

"Napoli" 2 - 1 "Torino"

16' [1 - 0] L. Insigne
33' [1 - 1] F. Quagliarella (iš 11 metrų baudinio)
41' [2 - 1] M. Hamšik