"Serie A" pirmenybėse pergales šventė "Roma", "Inter" bei "Juventus" (VIDEO)

Sužaisti dar penki Italijos čempionato susitikimai.

Pirmajame jų pergalę iškovojo bei antrąją vietą turnyrinėje lentelėje susigrąžino "Roma". Sostinės futbolininkams svečiuose įveikti "Crotone" nesutrukdė net Edino Džeko nerealizuotas 11 metrų baudinys, o šio bosnio bei Radja Nainggolano dėka galutinis rezultatas buvo 2-0.

Į ketvirtąją poziciją bent iki rytdienos pakilo Milano "Inter", tokiu pačiu rezultatu "San Siro" stadione privertęs pasiduoti "Empoli" vienuolikę. Čia pergalingus įvarčius atitinkamai 14-ąją minutę bei antrojo kėlinio pradžioje įmušė Ederas ir Antonio Candreva.

Vakariniame susitikime dar vieną pergalę šventė tvirtai pirmaujantis Turino "Juventus". Šįkart Massimiliano Allegri auklėtiniams pavyko įveikti "Cagliari" bei išlaikyti septynių taškų persvarą prieš artimiausius persekiotojus.

Abu įvarčius nugalėtojams po Claudio Marchisio ir Paulo Dybalos perdavimų pelnė puikią formą demonstruojantis Gonzalo Higuainas.

"Crotone" 0 - 2 "Roma"
17' Edin Džeko ("Roma") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Sassuolo" 1 - 3 "Chievo"
4' Timo Letschert ("Sassuolo") pašalintas iš aikštės
4' Roberto Inglese ("Chievo") nerealizavo 11 metrų baudinio

[0-1] 19' Blerim Džemaili
[1-1] 82' Luis Muriel (iš 11 metrų baudinio)
[2-1] 83' Patrik Schick
[3-1] 88' Ibrahima Mbaye (į savus vartus)

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10125476" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Cagliari" 0 - 2 "Juventus"
[0-1] 37' Gonzalo Higuain
[0-2] 48' Gonzalo Higuain
67' Nicolo Barella ("Cagliari") pašalintas iš aikštės